Aşkı fallarda aramıştı! Buray'dan şaşırtan evlilik açıklaması!

Buray, önceki gün Akmerkez'de görüntülendi. Meslektaşı Ayşe Özyılmazel ile aşkı uzun ömürlü olmayan ünlü şarkıcı, muhabirlerin 'Yeni yılda aşk ve evlilik olur mu?' şeklindeki sorusuna yanıt verdi. 'İlişkimiz gitmiyor' diyerek ayrılığı duyuran Buray, fal işlerine de tövbe ettiğini söylemişti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Geçtiğimiz Eylül ayında Instagram hesabından Ayşe Özyılmazel'in kendisine sarıldığı bir fotoğrafı yayınlayan Buray, ilişkisini ilan etmişti. Özyılmazel de Buray'ın paylaşımını, kalp emojisiyle birlikte kendi Instagram hesabından yayınlamıştı.

Aşkı fallarda aramıştı! Buray'dan şaşırtan evlilik açıklaması!

"İlişkimiz gitmiyor"

Kısa süre sonra '2. Sayfa programına röportaj veren 38 yaşındaki şarkıcı, Özyılmazel'le birlikteliğinin sona erdiğini açıklamıştı. "İlişkimiz gitmiyor" diye söze başlayan Buray, meslektaşı ile ayrıldıklarını söylemişti.

"Fala da falcışara da tövbeliyim"

Geçtiğimiz yaz yıldız falında aşk çıkan ardından ağustos ayında Ayşe Özyılmazer'le kısa süreli bir ilişki yaşayan Buray, Girne konseri öncesi basın mensuplarının karşısına çıkmış ve "Fala da falcılara da tövbeliyim" demişti. "Aşkı fallarda mı aradınız?" sorusunu ise "Denedim, ama artık akışına bıraktım" sözleriyle yanıtlamıştı.

Yeni yıl alışverişi

Milliyet’ten Hüseyin Altun’un haberine göre, Buray, geçtiğimiz akşam Akmerkez’de objektiflere yansıdı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan şarkıcı, “Arkadaşımla alışverişe geldim. Yeni yıl öncesi de arkadaşımla görüşmek istedim" dedi.

"11 ülke gezdim"

2022 yılını değerlendiren Buray, "Pandemi sonrası her şey çok güzel geçti. Çok konser yaptık, 11 ülke gezdim. Benim için güzel oldu. 2023 de daha çok gezmeli ve daha çok konserli geçer umarım. Ocak ayında da Arjantin, Brezilya, Uruguay’a gideceğim" açıklamasını yaptı.

Aşkı fallarda aramıştı! Buray'dan şaşırtan evlilik açıklaması!

"Artık fallara inanmıyorum"

2022'de meslektaşı Ayşe Özyılmazel ile yaşadığı aşkla da gündemde kalan şarkıcı, “2022 senesinde bazı aşklar yaşadınız, olmadı. Yeni yılda aşk ve evlilik olur mu?” sorusuna şu cevabı verdi:

“Ben artık kısmetimin kapandığına inanıyorum. Bakalım göreceğiz artık, akışına bıraktım. Fallara inanmıyorum artık, kadere bıraktım. Çıkarsa çıkar yoksa da olmaz zaten. Evlilik ise zor ama büyük de konuşmamak lazım.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN