Baha Tuzer: Sürdürebilir mobiliteyi ileriye taşıyoruz

Dünyanın önce gelen ve yakın zamanda Türkiye pazarına giren İtalyan elektrikli otomotiv Markası XEV Yoyo, otomotiv sektörünün en dikkat çeken yatırımlarından birisi oldu. Baha Tuzer, 'Türkiye genelinde yaptığımız işbirlikleri ile hedefimize emin adımlarla yürüyoruz' dedi.

Baha Tuzer: Sürdürebilir mobiliteyi ileriye taşıyoruz

Genç iş adamı Baha Tuzer'in distribütörlüğünde Türkiye'ye gelen çevre dostu araç, yakın zamanda yaptığı yeni işbirliği ile adından söz ettirmeye başladı.

1 yıla yakın süredir Türkiye pazarında bulunan ve duyurulduğu günden bu yana yoğun talep ile karşılaşan XEV Yoyo, ülkemizin birçok ilinde bayilik ağının oluşturulması tüketicinin araçlara ulaşımını da kolaylaştırdı.

Baha Tuzer: Sürdürebilir mobiliteyi ileriye taşıyoruz

Bu işbirlikleri sayesinde hedefe güçlü adımlarla ilerleyen Baha Tuzer, "Sürdürülebilir mobil geleceğini şekillendirmek için çıktığımız yolda, ülkemizde çevre dostu ve teknolojik araç üretmek dikkate aldığımız en önemli konu. Türkiyede üretim yapmak için çalışmalarımız devam ediyor. Geniş bir tüketici kitlesi ile araçlarımızı buluşturuyor ve satış sonrası servis hizmeti için yatırımlarımızı yapıyoruz.

Ülkemizin geleceği en önemli hedeflerimizden birisidir. Bu yolda vizyonumuzu paylaşarak, ülke genelinde yaptığımız işbirliktelikleri sayesinde ve bunun yanında güçlü ekibimiz, çalışma arkadaşlarımız ile yakın zamanda gelecek yeni projelerimiz ve atılımlarımız ile mobilite dünyasını hızla ileriye taşıyacağımıza inancımız ve güvenimiz tam. Ülkemize büyük katkılar sağlayacağımız ve istihdam oluşturacağımız daha bir çok projede emin adımlarla çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Baha Tuzer: Sürdürebilir mobiliteyi ileriye taşıyoruz