Beren Saat'in sözleri Kenan Doğulu'yu duygulandırdı

Kenan Doğulu, eşi Beren Saat ile dün akşam katıldığı GQ Türkiye Men of The Year 2022 Ödül Töreni'nde 'Yılın İkonu' seçildi. Doğulu, ödülünü eşinin elinden aldı. Kenan Doğulu, 'Bizi bir araya getiren o sonsuz olasılıklara teşekkür ederim' diyen eşinin sözleri karşısında duygulandı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Dün akşam ünlü isimlerin katıldığı GQ Türkiye Men of The Year 2022 Ödül Töreni’nde renkli ve duygusal anlar yaşandı. Bunlardan biri de 2014'te evlenen Beren Saat ile Kenan Doğulu imza attı.

Kariyerinde 30'uncu yılını kutlayan eşi Kenan Doğulu, 'Yılın İkonu Ödülü'nün sahibi oldu. Ünlü şarkıcı, ödülünü eşi Beren Saat'in elinden aldı. Saat, eşine ödülünü verdikten sonra yaptığı duygusal konuşmayla dikkat çekti.

Beren Saat'in sözleri Kenan Doğulu'yu duygulandırdı

"İkon olmak kenan'ın ruhu ile ilgili bir şey"

Ünlü oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

“Şöyle bir şey düşünüyorum; galiba ikon olmak birazcık Kenan'ın ruhu ile ilgili bir şey... Müzikte de yarattıkları besteleri, yarattığı ikonlaşan soundu, sesi, ondan sonra gelenlere yol açan bir sürü fikri her şeyi biliyorsunuz zaten...

Ama ben bugün şunu hissediyorum; çocukken aldığımız müzik dergilerinden çıkan o güneş kolyeyi göğsümde taşıyarak belki bugünün manifestosunu çocukluğumda da yapmıştım.

Bizi bir araya getiren o sonsuz olasılıklara teşekkür ederim

Bizi bir araya getiren o sonsuz olasılıklara teşekkür ederim ve yaş aldıkça seksileşen yılın ikonuna bu ödülü verdiğim için çok mutluyum.”

Beren Saat'in sözleri Kenan Doğulu'yu duygulandırdı

"Seni seviyorum"

Kenan Doğulu eşinin bu sözleri karşısında duygulandı. Gözleri dolan Doğulu, eşine "Seni seviyorum" diyerek karşılık verdi. Ünlü şarkıcının o anları, objektiflere böyle yansıdı.

Beren Saat'in sözleri Kenan Doğulu'yu duygulandırdı

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN