Ali Yasak Haberleri

Ali Yasak Haberleri

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde kan donduran ifade ortaya çıktı

Sunucu Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesiyle ilgili Kadir Yasak'ın abisi Ali Yasak'ın ifadesi ortaya çıktı. Yasak, ifadesinde ‘Şafak vuruldu ve yere düştü. Kadir ilk anda bir el ateş etti. Daha sonra Şafak yerdeyken başka bir şahsa daha bir el ateş ettiğini gördüm’ dedi.

Eşi silahlı saldırıda öldürülmüştü! Ece Erken'den duygusal paylaşım!

Sunucu Ece Erken'in avukat eşi Şafak Mahmut Yazıcıoğlu, geçtiğimiz perşembe günü uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitirmişti. Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesiyle ilgili aranan Ali Yasak'ın yeğenleri Kadir Yasak ve Ali Yasak ile 9 adamı şafak operasyonuyla yakalandı. Eşinin vefatıyla sarsılan ve zor günler geçiren Erken, sosyal medya hesabından yeni bir paylaşımda bulunarak, kendisine destek olanlara teşekkür etti.

Eşinin cinayet zanlılarının yakalanmasının ardından Ece Erken'den ilk paylaşım

Sunucu Ece Erken, eşi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde şüphelilerin yakalanması sonrası sosyal medya hesabından yaptığı ilk paylaşımda ‘Rabbim şükürler olsun, Allah'ım ne çektiysek çeksin, Allah'ım çok büyüksün çok’ yazdı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde yeni gelişme

Ünlü sunucu Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesiyle ilgili silahlı saldırı gerçekleştirdiği tespit edilen Kadir Yasak ve Ali Yasak'ın da aralarında bulunduğu 9 kişi daha yakalandı. Gözaltına sayısı 11'e yükselirken operasyon anı polis kamerasına yansıdı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde yeni detaylar ortaya çıktı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetine ilişkin yeni açıklama yaptı. Emniyet, sürece ilişkin detaylı bilgiler paylaşırken cinayete dair yeni detaylar ortaya çıktı!