Alışveriş Merkezi Haberleri

Alışveriş Merkezi Haberleri

Alışveriş merkezinde seks yapan çiftin görüntüleri viral oldu

Avustralya'da bir çift, herkesin içerisinde çırılçıplak soyunarak süs havuzunda seks yaptı. Görüntüler sosyal medyada gündem oldu.

Murat Boz'dan 'Hadise' sorusuna yanıt

Şarkıcı Murat Boz, önceki akşam bir alışveriş merkezinden çıkarken görüntülendi. 'O Ses Türkiye' hakkında konuşan yakışıklı şarkıcı, ‘Hadise’nin olmayışını nasıl değerlendiriyorsunuz?’ sorusuna da yanıt verdi.

Hazal Filiz Küçükköse, ekrana dönüş tarihini açıkladı

Uzun süredir ekranda olmayan Hazal Filiz Küçükköse, dinlenmeye çekildi. Oyuncu, ‘Şu an herhangi bir projem yok. Set yıl sonu ya da yeni yılın başı gibi başlayacak’ dedi

'Tuna Kıvrımı' tiyatroseverlerle buluşuyor

Macar yazar Ferenc Karainthy'nin kaleme aldığı Fatma Çiğdem Aydın'ın Türkçe'ye çevirerek repertuara kazandırdığı 'Tuna Kıvrımı' adlı tiyatro oyunu Mecidiyeköy Trump Towers Alışveriş Merkezi Trump Sahnesi'nde izleyiciyle buluşacak.

Merve Boluğur'un sütyensiz paylaşımına yorum yağdı

Oyuncu Merve Boluğur, sosyal medyadan tanıştığı Burak Dayı isimli kişiyle geçtiğimiz hafta birlikteliğini bitirmişti. Boluğur, önceki gün siyah taytı ve bluzuyla dikkat çekti. Sütyen giymeyen ünlü oyuncunun göğüs uçlarının belli olması takipçilerini rahatsız etti.

Hazal Filiz Küçükköse güçlü karakter istiyor

Güzel oyuncu Hazal Filiz Küçükköse, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı.

Alina Boz’dan şaşırtan evlilik açıklaması

Bir süredir Sezen Aksu'nun oğlu ile sevgili olan Alina Boz, bir alışveriş merkezinde gazetecilerle sohbet etti. Evlilik sorularına ise, ‘Evlilik düşünecek yaşta değilim, çok küçüğüm’ diye cevap verdi.

Berkay ve Özlem Şahin çiftine iltifat yağmuru

Geçtiğimiz günlerde ikinci kez baba olma duygusunu yaşayan Berkay Şahin, önceki eşi Özlem Şahin ve kızı Arya Şahin ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı.

Ceren Moray’dan ‘Avlu’ dizisi açıklaması

Önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere takılan Ceren Moray, Avlu dizisinin durumunun belirsiz olduğunu söyledi.

Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel alışveriş yaptı

Uzun süredir birlikte olan Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel, bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı. Çayoğlu yeni projesinden bahsederken, Gürel ise yeni projesi olmadığını söyledi.

İrem Derici’den gelinlikle ilgili çarpıcı yorum

Sahnelerin başarılı ismi güzel şarkıcısı İrem Derici, arkadaşının düğünü için alışverişe çıktı. ‘Darısı sizin başınıza İrem Hanım’ yorumuna cevap veren şarkıcı, ‘Ben bu saatten sonra o kadar beyaz ancak kefen giyerim’ açıklamasında bulundu.

Hazal Filiz Küçükköse, ekranlara geri dönüyor

Önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıyan Hazal Filiz Küçükköse, Ocak ayında ekranlara döneceğinin müjdesini verdi.

Serenay Sarıkaya’nın prova heyecanı

Önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülenen Serenay Sarıkaya’nın keyifli halleri dikkatlerden kaçmadı.

Eda Ece, yeni yılın ilk gününde çalışacak

Önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülenen Eda Ece, yeni yılın ilk gününde çalışacağını söyledi.

Seda Bakan hızlı çıktı

Geride bıraktığımız gün İstinyePark'ta objektiflere takılan Seda Bakan, kısa süre içerisinde alışverişi tamamlayarak alışveriş merkezinden ayrıldı.

Cansu Dere’nin keyfi yerinde

Yakın bir arkadaşı ile Kanyon Alışveriş Merkezi'nde görüntülenen Cansu Dere’nin keyifli halleri dikkatlerden kaçmadı.

Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen yeni eşya baktı

Önceki gün Maslak’taki bir alışveriş merkezinde görüntülenen Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen, Evirgen’in yeni açacağı mekan için mobilya ve aksesuar baktı.

Demet Şener-Cenk Küpeli çifti, alışveriş turuna çıktı

Önceki gün eşi Cenk Küpeli ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıyan eski manken Demet Şener, el ele reyonlardaki ürünleri inceleyip alışveriş turuna çıktı.

Deniz Baysal-Barış Yurtçu çifti, düğün için gün sayıyor

Önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde nişanlısı Barış Yurtçu ile objektiflere yansıyan Deniz Baysal, ‘Düğünümüz için ise çok kısa bir zaman kaldı, artık gün sayıyoruz’ dedi.

Fatma Turgut, bu yaz tatil yapmayacak

İstanbul Anadolu Yakası’nın yeni buluşma noktası Kartal Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi’nin tam 6 ay sürecek Cumartesi konserlerinin üçüncüsünde alternatif rock müziğin en güçlü kadın vokallerinden Fatma Turgut sahneye çıktı.

Gripin, 20. yıllarını kutlayacak

İstanbul Anadolu Yakası’nın yeni buluşma noktası Kartal Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi’nin tam 6 ay sürecek Cumartesi konserlerinin ikincisinde Gripin Grubu sahneye çıktı.