Amine Gülşe Haberleri

Amine Gülşe Haberleri

Futbolcu Mesut Özil, ikinci kez baba oldu

2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe ile futbolcu Mesut Özil, ikinci kez anne ve baba olmanın mutluluğunu yaşadı.

Futbolcu Mesut Özil, ikinci kez baba oluyor

Türkiye güzellerinden Amine Gülşe ile evli olan Fenerbahçe'nin dünyaca ünlü futbolcusu Mesut Özil, ikinci kez baba olmaya hazırlanıyor.

Fenerbahçe'nin yıldızı İrfan Can Kahveci baba oluyor

Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu İrfan Can Kahveci baba oluyor. İrfan Can'ın eşi Gözde Kahveci, müjdeli haberi Instagram paylaşımıyla duyurdu.

Amine Gülşe'nin yeni imajı olay oldu

2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe, saçlarıyla ilgili radikal bir karara imza attı. Sarıya boyattığı saçlarının yeni halini Instragram hesabından takipçileriyle paylaşan Gülşe'ye, binlerce beğeni ve yorum geldi.

Mesut Özil-Amine Gülşe çifti Beckham'lara komşu oluyor

Oyuncu Amine Gülşe ile evli olan ve Eda adında bir kızı olan futbolcu Mesut Özil, İngiltere'nin Cotswolds Bölgesi'nde malikane almak için kolları sıvadı. Özil'in David Beckham-Victoria Beckham çifti ve Kraliyet Ailesi üyeleriyle de komşu olacağı konuşuluyor.

Mesut Özil baba oldu

İngiltere Premier Lig takımlarından Arsenal'da forma giyen Türk kökenli Alman futbolcu Mesut Özil, baba oldu.

Amine Gülşe ve Mesut Özil’in Osmanlı merakı

Yeni evli çift Mesut Özil ve eşi Amine Gülşe, Osmanlı İmparatorluğu hakkında daha geniş bilgiye sahip olmak için özel ders alacak.

Mesut Özil, güvenliği için önlemlerini artırdı

Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil, Londra’daki bıçaklı saldırı esnasında korku dolu anlar yaşayan eşinin ve kendi güvenliği için önlemlerini artırdı.