Android Haberleri

Android Haberleri

WhatsApp, yeni özellik geldiğinde size mesaj atacak

Popüler anlık mesajlaşma platformu WhatsApp, yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Platform, yeni özellik geldiğinde size mesaj atacak.

WhatsApp, yalnızca gruplar için olan özelliğini bireysel sohbetlere de getiriyor

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yalnızca gruplar için olan anket özelliğini bireysel sohbetler için test etmeye başladı.

Twitter, TikTok’un kopyası olacak! İşte yeni tasarım...

TikTok tarzı video formatına geçiş yapan son platform Twitter oldu. Twitter, kaydırılabilir video formatını test ediyor.

YouTube baştan aşağı değişiyor! İşte yeni tasarım…

YouTube video sayfası yeniden tasarlandı. Buton tasarımlarını değiştiren YouTube, ayrıca 'Ambiyans Modu'nu öne çıkarıyor.

WhatsApp gizliliğe son veriyor! Artık her şeyi kullanıcılar görebilecek!

WhatsApp grup yöneticilerinin mesajları herkes için silmesine izin vermeye olanak sağlayacağını açıkladı. Ayrıca uygulamanın grup kısmında kimin ayrıldığını veya yönetici tarafından kimin gruptan çıkarıldığını da kullanıcılar görebilecek.

Twitter, yeni görünümünü test ediyor

Popüler sosyal medya platformu Twitter, yeni bir tasarımı test ediyor. Bu tasarımı ise kenar çubuğu menüsü üzerinde deniyor. İşte yeni hali…

Twitter kullanıcıları dikkat! Bilgileriniz satışta!

Popüler sosyal medya platformu Twitter veri ihlaliyle tekrar gündemde. Kullanıcı bilgileri bu kez satışa çıkıyor.

İşte kartınızdan para çalan 8 telefon uygulaması…

Google Play Store'da yer alan 8 uygulama kullanıcıların parasını çalıyor. Uygulamaların toplam indirmesi 3 milyonun üzerinde. Güvenlik uzmanları bu uygulamaların silinmesini önerdi.

Mark Zuckerberg açıkladı! WhatsApp’tan yeni özellik!

WhatsApp, kullanıcılarından olumlu dönüş aldığı özelliğini genişletiyor. Şirket, Yeni Mesaj Tepkileri özelliğini duyurdu.

WhatsApp'ta 2 gün 18 saat kuralı! İkiye katlandı!

WhatsApp daha önce 1 saat 8 dakika 16 saniye olan mesaj silme süresi kuralını 2 gün 12 saat seviyesine çıkarma kararı aldı.

WhatsApp, can sıkan özelliğini nihayet değiştiriyor

WhatsApp mesaj silme süresi nihayet uzatılıyor. WhatsApp'ın beta uygulamasında görülen yeni özellik, ne kadar süre verecek?

WhatsApp'tan ses getirecek yeni özellikler! Artık siz değil, onlar konuşacak!

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni özellikler getirmeye devam ediyor. Platform son olarak üç yeni özellik ile gündeme geldi. Bunlardan biri oldukça çok konuşulacak.

YouTube duyurdu! Bu kullanıcılar ücretsiz Premium hizmeti alacak!

Popüler video akış platformu YouTube, sadık kullanıcılarını ödüllendiriyor. Böylece bazı kullanıcılar YouTube Premium ücretsiz hizmet alacak.

WhatsApp'ta yeni bir dönem başlıyor! Güvenlik 2 katına çıkacak!

WhatsApp'ın güvenlik konusunda ne kadar hassa olduğu biliniyor. Zaten bir dizi güvenlik özelliğine sahip olan anlık mesajlaşma uygulaması, güvenliği iki katına çıkaracak bir çalışma başlattı.

WhatsApp Premium'dan ilk bilgiler geldi

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın Business sürümü için geliştirdiği WhatsApp Premium'la ilgili ilk bilgiler açığa çıktı. İşte detaylar...

Twitter, videolar için beklenen özelliği duyurdu

Twitter, Twitter Support adlı hesabından yaptığı bir paylaşımda videolar için alt yazı desteği test ettiğini açıkladı.

Google'dan flaş uyarı! Bu uygulama banka hesabınızı ele geçiriyor!

Dünya genelinde milyarlarca Android kullanıcısı tehlikeli bir uygulama konusunda Google tarafından uyarıldı. Çünkü bilgisayar korsanları, akıllı telefonlarının kapalı olduğunu düşündüklerinde bile insanları dolandırmanın bir yolunu buluyor.

WhatsApp kullananlar dikkat! O özellik değişiyor!

Popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp, yeni özellikleriyle güncellenmeye devam ediyor. Uygulamanın son özelliği dikkatleri çekti.

WhatsApp'ta gizli kalması gereken fotoğraf ve videolarla ilgili flaş değişiklik

WhatsApp geçici sohbetlerinde paylaşılan fotoğraf ve videoların telefonun hafızasına kaydedildiği ve bunlara diğer uygulamaların da ulaşabildiği ortaya çıkınca bir kriz yaşanmıştı. Tepkiler üzerine WhatsApp sorunu çözmek için beklenen adımı attı.

WhatsApp'a yeni bir seçenek geliyor

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, Android için yeni bir özellik ufukta göründü.

WhatsApp'ın yeni beta sürümüyle o özellik göründü

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın Android için yeni beta sürümü 2.22.7.1 yayınlandı. Bu sürümde bir süredir konuşulan yeni bir özelliğin daha da geliştirildiği görülüyor.

Instagram ve Facebook Messenger'ın beğenilen özelliği WhatsApp'a geliyor

WhatsApp yıllardır Instagram ve Facebook Messenger kullanıcılarının beğenerek kullandığı o özelliği test etmeye başladı. İşte detaylar...

WhatsApp'ın üzerinde çalıştığı hiç bilinmeyen yeni özellikleri ortaya çıktı

Meta'nın sahibi olduğu WhatsApp'ta geliştirme çalışmaları son gaz sürerken üzerinde çalışılan yeni özellikler de ortaya çıktı. İşte WhatsApp kullananların onaylanması halinde yakında kullanabilecekleri yeni WhatsApp özellikleri...

Twitter'a video oynatma hızı özelliği geliyor

Twitter, kullanıcıların uygulamadaki hem video hem de sesli tweet'lerin oynatma hızını kontrol etmelerini sağlayacak, Android ve web üzerinde yeni bir test başlattı.

Twitter, bir özelliğini Android’e getirdi

Twitter, Eylül 2021'de piyasaya sürülen Topluluklar özelliğini Android platformuna getirdi. Güncelleme dün itibariyle kullanıcılara sunuldu.

WhatsApp'tan 'yuva yıkan' özellik

WhatsApp, iOS ve Android kullanıcılarına sunmak için yeni özellikler üzerine çalışmaya devam ediyor. Meta çatısı altındaki WhatsApp'ın iOS için geliştirdiği yeni özellik bazı kullanıcılar için kaygılandırıcı olabilir.

WhatsApp kullanıcılarını sevindirecek haber! Yeni özelliğin görüntüsü paylaşıldı!

WhatsApp, iOS ve Android kullanıcılarına sunmak için yeni özellikler üzerine çalışmaya devam ediyor. Meta çatısı altındaki popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın iOS için geliştirdiği yeni özellik ise ortaya çıktı. Bu özellik, WhatsApp kullanıcısı olan iPhone sahiplerine önemli bir fayda sağlayacak gibi görünüyor.

WhatsApp’a 3 mavi tik özelliği mi geliyor? Açıklama var!

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp ile ilgili bir dedikoduya önemli bir kaynaktan yanıt geldi.

WhatsApp'tan yeni özellik! Yemek şirketlerine rakip olacak!

Milyonlarca kullanıcısı olan sosyal iletişim ağı WhatsApp, yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. WhatsApp'ın yeni özelliği bazı şirketleri rahatsız edecek gibi görünüyor.

Google, bu kış Android’e gelecek yenilikleri duyurdu

Google, Android işletim sistemine bu kış gelecek yeni özellikleri paylaştı. Aile hayatından araba kullanımına kadar kullanıcılarına pek çok alanda yenilikler sunuyor.