Asap Rocky Haberleri

Asap Rocky Haberleri

Şarkıcı Rihanna anne oldu

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna ve sevgilisi rapçi ASAP Rocky, ilk çocuklarını kucaklarına aldı. 13 Mayıs’ta Los Angeles’taki bir hastanede oğlunu dünyaya getirdiği öğrenilen Rihanna, doğumunu herkesten gizlemiş.

ASAP Rocky, Rihanna ile tatilden dönerken gözaltına alındı

Ünlü rap şarkıcısı ASAP Rocky, Los Angeles Uluslararası Havalimanı'nda silahlı saldırı suçundan gözaltına alındı. Hamile sevgilisi Rihanna ile birlikte özel uçakla tatilden dönen şarkıcı, havaalanında polis ekipleri tarafından tutuklandı. Şarkıcı kefaletle serbest bırakıldı.

9 yıldır aşk yaşıyorlar! ASAP Rocky, Rihanna’yı aldattı mı? Gerçek ortaya çıktı!

Bebeklerini dünyaya getirmek için gün sayan Rihanna ve ASAP Rocky ikilisinin ilişkilerinin bittiği haberleri sosyal medyanın gündemine oturdu. Rocky'nin, Rihanna'yı yakın arkadaşı Amina Muaddi ile aldattığı iddia edilirken, Muaddi, yaptığı açıklamayla iddialara son noktayı koydu.

Bomba iddia! Asap Rocky, Rihanna'yı aldattı mı?

Ünlü rapçi Asap Rocky ile ilk çocuğunu dünyaya getirmeye hazırlanan Rihanna'nın aldatıldığı konuşuluyor. İddiaya göre, Rihanna hamileliği sürecinde sevgilisini başka bir kadınla yakaladı ve sevgilisinden ayrıldı.

Rihanna'nın bebeğinin cinsiyeti alışverişte ortaya çıktı

Hamilelik sürecindeki giyim tarzıyla sık sık adından söz ettiren ünlü şarkıcı Rihanna, alışveriş yaparken sepetine eklediği çocuk kıyafetleriyle bebeğinin cinsiyetini ele verdi.

Şarkıcı Rihanna, anne oluyor

Dünyaca ünlü rapçi Asap Rocky ile beraberlik yaşayan ünlü şarkıcı Rihanna'nın hamile olduğu ortaya çıktı. Sokakta sevgilisi Asap Rocky ile objektiflere takılan Rihanna'nın karnının iyice büyüdüğü görüldü.

Rihanna'ya şok! Kimliği olmadığı için bara alınmadı!

Yıldız şarkıcı Rihanna'nın kimliği olmadığı için bir bara girmesine izin verilmedi. Rihanna'nın sevgilisi ASAP Rocky güvenlik görevlileriyle tartıştı.

ASAP Rocky, Rihanna ile aşk yaşadığını doğruladı

ABD'li rapçi ASAP Rocky, şarkıcı Rihanna ile ilişkisi olduğunu açıkladı. Rapçi, Rihanna’yı ‘hayatımın aşkı’ diye tanımladı.

Rihanna, yeni iç çamaşırı koleksiyonu için kamera karşısına geçti

Rihanna SavageXFenty koleksiyonunun yeni serisi için kamera karşısına geçti. Zengin Sudi sevgilisinden sonra adı ASAP Rocky ile anılan şarkıcı, çekimlerde verdiği seksi pozlarla dikkat çekti.