Aslan Sayım Haberleri

Aslan Sayım Haberleri

Ünlü gazeteci Aslan Sayım, Galataport’ta konuştu! ‘Şu an öncelikli hedefim, yeni şarkımı tanıtmak’

Gazeteci, basın danışmanı ve taze şarkıcı Aslan Sayım, Galataport’ta objektiflere takıldı. Yeni şarkısı ‘Kafalar Leyla’ hakkında soruları yanıtladı.

Aslan Sayım’dan rap müzik!  Kafalar Leyla yayınlandı!

Ünlü sanatçılarla yaptığı röportajla adını duyuran başarılı gazeteci ve Dj Aslan Sayım’ın ikinci şarkısı ‘Kafalar Leyla’sı Dinç Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı.

Ünlü gazeteci Aslan Sayım, Hornet Live’da da başarısını ispatladı

Gazeteci, Dj ve Şarkıcı Aslan Sayım, Hornet Live’da canlı yayınlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Aslan Sayım, 3 yıl aradan sonra DJ sahnelerine geri dönüyor

Medya sektörünün fenomenlerinden 10 parmağında 10 marifet DJ, şarkıcı ve gazeteci Aslan Sayım, DJ performans sahnesi ile 3 yıl aradan sonra 28 Mayıs Cumartesi gecesi İstanbul’da Beylikdüzü’nde Quuen’s Club te sevenleriyle buluşacak.

Banu Alkan’dan şarkıcı Aslan Sayım’a destek

Gazeteci, basın danışmanı ve radyocu Aslan Sayım, ilk şarkı çalışması ‘Entarisi Ala Benziyor’ ile organik olarak Youtube Net D kanalında 210.000 izleyiciye ulaştı.

Kuşum Aydın, gazeteci Aslan Sayım’a konuştu

Sahnelerin en eğlenceli sanatçılarından Kuşum Aydın Gazeteci Aslan Sayım’a samimi açıklamalarda bulundu. Aslan Sayım’ın ‘Entarisi Ala Benziyor’ isimli ilk single çalışmasını başarılı ve Eğlenceli bulan Kuşum Aydın tecrübeleriyle birçok konuda Aslan Sayım’a müzik hakkında fikirler veriyor.

Aslan Sayım’dan türkü çalışmasına pop yorum

Magazin gündeminde birçok ünlü sanatçı ile yaptığı röportajlarla adını duyuran yeni neslin gazeteci ve radyocularından Aslan Sayım, ilk şarkı çalışması ‘Entarisi Ala Benziyor’ isimli şarkısını müzikseverlerin beğenisine sundu.

Aslan Sayım’ın ilk şarkısı ‘Entarisi Ala Benziyor’ yayınlandı

Ünlü sanatçılar ile yaptığı röportajlarla adından sıkça bahsettiren gazeteci ve radyocu Aslan Sayım’ın ilk şarkısı ‘Entarisi Ala Benziyor’ yayınlandı.

Aslan Sayım, ilk şarkısı için gün sayıyor

Ünlü sanatçılar ile yaptığı röportajlarla adından sıkça bahsettiren gazeteci ve radyocu Aslan Sayım, ilk şarkısı için stüdyoya kapandı. Şarkının üzerinde titizlikle hazırlanan Aslan Sayım, eğlenceli şarkısı ile yakında müzikseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

‘Tek idolüm Zeki Müren’ diyen Aslan Sayım, şarkıcı oluyor

Ünlü sanatçılar ile yaptığı röportajlarla adından sıkça bahsettiren magazinci ve radyocu Aslan Sayım, kariyeri için flaş bir karar aldı. Sayım, şarkıcı oluyor.

Melisa Özmen, milyonluk evinin kapılarını ilk kez açtı

Sosyetik güzel Melisa Özmen, ailesi ile oturduğu Vaniköy’deki yalısından Bağdat Caddesi’nde taşındı. Milyon dolarlık evi hakkında bilgileri sadece gazeteci Aslan Sayım’a anlattı.

Seyhan Soylu’den şaşırtan sözler! ‘Seda Sayan benim sünnet düğünümde şarkı söylüyordu’

Gündeme dair iddialarıyla son dönemlerde adından sıkça bahsettiren Seyhan Soylu, yeni nesilin başarılı gazetecilerinden Aslan Sayım’a konuştu. Soylu, ‘Seda Sayan 58 yaşında olamaz. Benim sünnet düğünümde şarkı söylüyordu’ dedi.

Gazeteci Aslan Sayım, Deniz Akkaya’ya ateş püskürdü

2020 ‘nin Gazetecisi Ödülü’ne Layık Görülen yaklaşık 150 sanatçı ile röportaj gerçekleştiren ve 6 yıl Radyo programı sunam genç nesilin başarılı Gazeteci Aslan Sayım Beyaz Tv de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına bu sezon dahil olan Eski Manken Deniz Akkaya’ya ateş püskürdü.