Atakan Işıktutan Haberleri

Atakan Işıktutan Haberleri

Acun Ilıcalı açıkladı! O yarışmacıya büyük şok! Survivor'dan diskalifiye oldu!

Survivor 2022 All Star'ın 20 Şubat Pazar ekrana gelen son bölümünde sürpriz bir ayrılık yaşandı. Survivor'da oyun sırasında parkurda düşen ve omuzundan sakatlanan Atakan, doktor kararıyla yarışmadan diskalifiye edildi. Acun Ilıcalı, ada konseyinde yaptığı açıklamada Atakan Işıktutan'ın sakatlığı nedeniyle Survivor All Star'a veda ettiğini söyledi.

Survivor 2022 All Star'dan elenen yarışmacı belli oldu! İşte o isim...

Survivor All Star'da elenen yarışmacı belli oldu. Survivor 2022'nin 16 Şubat Çarşamba ekrana gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Survivor'da elemeye kalan ve sürgün adasına giden Evrim Keklik, Ezgi Hocaoğlu, Aşkım Burçe Tunay ve Atakan Işıktutan için sms oylaması yapıldı. Halk oylamasında en az oyu alan yarışmacı Survivor'dan elendi. Peki, Survivor'dan kim gitti? İşte Survivor All Star'dan elenen yarışmacı...

Survivor'da Acun Ilıcalı'yı sinirlendiren sözler! ‘O kelimeleri nasıl kullanabiliyorsun?’

Survivor Hikmet ve Yunus Emre'nin kavgası haftaya damga vurmuştu. Survivor fragmanında bu konu gündeme geldi. Survivor Atakan Işıktutan'ın yorumu ise Acun Ilıcalı'yı kızdırdı. Ilıcalı, Atakan'ın sözleri sonrası ‘Survivor konseylerinde de bu tip konuşmalar olmaz. Onu da bilin’ diyerek tepki gösterdi.