Baba Vanga Kehanetleri Haberleri

Baba Vanga Kehanetleri Haberleri

Baba Vanga’nın 2023 kehanetleri korkutuyor

Balkanlar’ın Nostradamus’u olarak bilinen Baba Vanga'nın 2023 kehanetleri yeniden gündeme oldu. Felaketler peş peşe gelecek.

Baba Vanga'nın 2023 kehanetleri tüyler ürpertti! Ne dediyse çıktı! Felaketler geliyor!

Dünya tarihinin gelmiş geçmiş en büyük kahinlerinden olan Baba Vanga'nın yıllardır her dediği bir bir çıkıyor. Yeni yıl yaklaşırken Baba Vanga'nın tüyler ürperten 2023 kehanetleri gün yüzüne çıktı.

Baba Vanga’nın 2023 kehanetleri ortaya çıktı! İşte dünyayı bekleyen 3 felaket...

Daha önce dünya çapındaki bir çok olayı önceden bildiği iddia edilen Bulgar Kahin Baba Vanga'nın 2023 yılı için yaptığı kehanetler ortaya çıktı. İşte dünyayı bekleyen 3 felaket...

Baba Vanga'nın kehaneti gerçek oldu! Buzullar eridikçe ortaya çıkıyor!

Baba Vanga olarak bilinen kör mistik, takipçilerinin çoğu tarafından 16. yüzyıl kahini Nostradamus ile eş kabul ediliyor. 1911 doğumlu Bulgar mistik Vangeliya Pandeva Gushterova, daha önce Rus denizaltısı Kursk'un batacağını tahmin etmişti. Sibirya'dan gelen haber sonrası ise gözler bir kez daha bu kehanetlere çevrildi.

Baba Vanga’nın 2023 yılı için kehanetleri ortaya çıktı

Balkanlar'ın Nostradamus'u olarak bilinen ve ölümüne rağmen yaptığı açıklamalar halen yorumlanan Baba Vanga'nın 2023 kehanetleri de ortaya çıktı.

Baba Vanga’nın bir kehaneti daha gerçek oldu

Balkanların Nostradamus'u olarak bilinen kör kahin Baba Vanga'nın 2022 için öngördüğü bir kehanet daha gerçek oldu.

Baba Vanga’nın 2022 kehanetlerinden ikisi gerçekleşti! İşte Baba Vanga’nın 2022 kehanetleri...

Uzmanlar kör kahin Baba Vanga'nın 2022 yılı için bazı kehanetleri olduğunu 2021’in son günlerinde açıklamıştı. Balkanlar’ın Nostradamusu olarak bilinen kör kahin Baba Vanga'nın 2022 için yaptığı kehanetler  tek tek gerçek oluyor.

Kör kahin Baba Vanga yine bildi! 2022 için kehaneti doğru çıktı!

1911’de dünyaya gelen, Rusya, Doğu Avrupa ve bölge ülkelerde bir efsane olarak tanınan kahin Baba Vanga’nın 2022 yılı için öngörüsü gerçek oldu.

Baba Vanga'nın 2022 yılı kehanetleri korkuttu! İşte 2022'de gerçekleşmesi beklenen 5 kehaneti...

Dünyaca ünlü kahin ve bitki uzmanı Baba Vanga'nın 2022 yılında gerçekleşeceğini iddia ettiği kahinleri korkuttu. Baba Vanga'nın 2022 yılında gerçekleşmesini beklenen kehanetleri arasında yeni bir virüs salgını da yer alıyor. İşte, Baba Vanga'nın 2022'de gerçekleşmesi beklenen 5 kehaneti...

Kör Kahin Baba Vanga, yeni felaketi bu sözlerle duyurmuş! ‘2022'de ölümcül bir...’

Gözlerinin kör olması nedeniyle Kör Kahin olarak adlandırılan ünlü kahin Baba Vanga'nın kehanetleri gündem olmaya devam ediyor. Vanga'nın kehanetleri arasında 2022 yılında ikinci ölümcül virüsün çıkacağı yazıyor.

Baba Vanga'nın Rusya öngörüsü gündem oldu

Küçük yaşta görme yetisini kaybettiği günden beri kehanetleriyle efsane olan Baba Vanga'nın Rusya ile ilgili öngörüleri gerçek oluyor. Rusya’nın dünyayı yöneteceğini yıllar önce söyleyen Baba Vanga, Vladimir Putin'le ilgili de iddiada bulunmuştu.

Baba Vanga'nın 2022 kehanetleri ortaya çıktı

Koronavirüs salgınını kehanetleri ile bildiği iddia edilen, Balkanlar'ın Nostradamus'u olarak bilinen Baba Vanga'nın 2022 yılı için öngörüleri ortaya çıktı.

Baba Vanga’nın 2022 kehanetleri ortaya çıktı

Dünyanın en gizemli kadınlarından biri olan kehanetleriyle adından söz ettiren Baba Vanga ismiyle tanınan kahinin 2022 yılı için kehanetleri ortaya çıktı. Daha önce birçok olayı ve gelişmeyi önceden bilen Baba Vanga, 2022 yılı için iyi öngörüde bulunmuyor.

Ünlü kahin Baba Vanga'dan korkutan 2023 kehaneti!

1911-1996 yılları arasında yaşamış olan Makedonya doğumlu Kahin Baba Vanga'nın gelecek yıllara dair öngörüleri tüyler ürpertti. İşte 11 Eylül terör saldırısından DAEŞ'in yükselişine kadar pek çok iddiası gerçekleşen kör kahin Baba Vanga'nın kehanetleri...