Ben Bu Cihana Sığmazam Haberleri

Ben Bu Cihana Sığmazam Haberleri

Reyting sonuçları açıklandı (24 Ocak 2023)

24 Ocak 2023 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Esra Erol’da ve AB'de Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (17 Ocak 2023)

17 Ocak 2023 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Esra Erol’da ve AB'de Ben Bu Cihana Sığmazam birinci oldu.

Ben Bu Cihana Sığmazam hayranlarına kötü haber

Başrolünde Pelin Akil ve Oktay Kaynarca'nın yer aldığı, atv'nin Salı akşamlarına damga vuran Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin ana kadrosundan 2 oyuncu ayrılıyor.

Reyting sonuçları açıklandı (10 Ocak 2023)

10 Ocak 2023 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Ben Bu Cihana Sığmazam ve AB'de Masterchef Türkiye birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (27 Aralık 2022)

27 Aralık 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Esra Erol'da ve AB'de Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (20 Aralık 2022)

20 Aralık 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Esra Erol'da ve AB'de Seçuk Tepeli ile Fox Ana Haber birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (13 Aralık 2022)

13 Aralık 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Arjantin-Hırvatistan FIFA 2022 Dünya Kupası Karşılaşması birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (6 Aralık 2022)

6 Aralık 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Ben Bu Cihana Sığmazam ve AB'de Portekiz-İsviçre FIFA 2022 Dünya Kupası Karşılaşması birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (22 Kasım 2022)

22 Kasım 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Üç Kız Kardeş birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (15 Kasım 2022)

15 Kasım 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Ben Bu Cihana Sığmazam ve AB'de Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (1 Kasım 2022)

1 Kasım 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Ben Bu Cihana Sığmazam ve AB'de Üç Kız Kardeş birinci oldu.

Yasak Elma’dan Ben Bu Cihana Sığmazam’a olay gönderme! Oktay Kaynarca ne dedi?

FOX’ta bu akşam ekrana gelen Yasak Elma dizisinin bir sahnesinde Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine gönderme yapıldı. Peki, Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca konuyla ilgili ne dedi? İşte detaylar…

Reyting sonuçları açıklandı (25 Ekim 2022)

25 Ekim 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Ben Bu Cihana Sığmazam ve AB'de Üç Kız Kardeş birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (18 Ekim 2022)

18 Ekim 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Üç Kız Kardeş birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (11 Ekim 2022)

11 Ekim 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Ben Bu Cihana Sığmazam birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (4 Ekim 2022)

4 Ekim 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Ben Bu Cihana Sığmazam birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (27 Eylül 2022)

27 Eylül 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Ben Bu Cihana Sığmazam birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (20 Eylül 2022)

20 Eylül 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Ben Bu Cihana Sığmazam birinci oldu.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine sürpriz oyuncu

Oktay Kaynarca’nın yeni dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam’da kızını çok yetenekli bir genç yıldız canlandıracak. O genç ve yetenekli yıldız, bakın hangi eski başbakanın yeğeni çıktı!

Oktay Kaynarca'lı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi ne zaman yayınlanacak?

Oyuncu Oktay Kaynarca'nın yeni dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam’ın yayın tarihi belli oldu.

Özgü Namal'dan 'Ben Bu Cihana Sığmazam' dizi setine sürpriz ziyaret

2014 yılında dünyaevine girdiği eşi Serdar Oral'ı 6 Ekim 2020 tarihinde kalp krizi sonucu kaybeden Özgü Namal, uzun süredir bir projede yer almadan gözlerden uzak bir yaşam sürüyor. Vaktini çocuklarıyla geçiren 43 yaşındaki ünlü isim, Onur Tan'ın yönettiği dizi setini ziyaret etti. Ünlü oyuncunun son hali sevenlerini üzerken, objektiflere uzun zaman sonra ilk kez tebessüm ederek poz vermesi dikkatlerden kaçmadı.

Oktay Kaynarca’nın Ben Bu Cihana Sığmazam dizisindeki partneri belli oldu

Son olarak atv’de ekrana gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan ünlü oyuncu Oktay Kaynarca'nın merakla beklenen yeni dizisindeki partneri belli oldu.

Oktay Kaynarca’dan evlilik sorusuna esprili yanıt

Önceki gün objektiflere yansıyan Oktay Kaynarca, basın mensuplarıyla sohbet etti. Ünlü oyuncu, gazetecilerin, ‘Dizi çekimleri için düşünülen yerlerden biri de Özbekistan’mış. Özbek gelin gelir mi?’ sorusuna, ‘Ben yer miyim bu soruları? Yok öyle bir şey, bekarlığa devam’ şeklinde esprili bir yanıt verdi.