Dağhan Doğruer Haberleri

Dağhan Doğruer Haberleri

Dila Tarkan-Dağhan Doğruer çifti bebeklerine kavuştu

3 yıldır aşk yaşadığı Dağhan Doğruer ile birkaç ay önce dünyaevine giren Dila Tarkan, Yunanistan’da iki gün iki gece süren görkemli bir düğünle töreni düzenlemişti. Geçtiğimiz haftalarda dostları ve ailesiyle Winnie the Pooh konseptli baby shower partisi yapan 29 yaşındaki Tarkan'dan güzel haber geldi. Dila-Dağhan çiftinin oğullları dünyaya geldi.

Dila Tarkan’ın bebeğin cinsiyeti belli oldu

Sosyetik isim Dila Tarkan, geçtiğimiz aylarda iş insanı Dağhan Doğruer ile evlenmşti. Hamile olan ünlü ismin bebeğinin cinsiyeti belli oldu.

Dila Tarkan'ın bebeği göründü

2 ay önce Dağhan Doğruer ile nikah masasına oturan Dila Tarkan, Mikonos tatilinden bir fotoğrafı Instagram'dan paylaştı. Anne olmak için gün sayan sosyetik güzelin karnının belirginleştiği görüldü.

Dila Tarkan korkutan haber! Hastaneye kaldırıldı!

Cemiyet hayatının popüler isimlerinden Dila Tarkan, 4 aylık hamile. Bir kız çocuğu bekleyen Tarkan’ın geçtiğimiz akşam fenalaşarak hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Dila Tarkan ile Dağhan Doğruer evlendi

Sosyetik güzel Dila Tarkan, 3 yıldır aşk yaşadığı iş insanı Dağhan Doğruer ile Yunanistan'ın Atina şehrinde nikah masasına oturdu.

Dila Tarkan ve Dağhan Doğruer, Atina'da evlenecek

Geçtiğimiz hafta nişanlanan Dila Tarkan ve Dağhan Doğruer’ın düğün tarihi belli oldu. Çiftin düğününün 25-27 Mart tarihlerinde Atina’da olacağı öğrenildi.

Dila Tarkan ile Dağhan Doğruer nişanlandı

Sosyal medya fenomeni Dila Tarkan, 2 yıldır aşk yaşadığı Dağhan Doğruer ile nişanlandı.

Dila Tarkan ve Dağhan Doğruer evleniyor

Sosyal medya fenomeni Dila Tarkan ve Dağhan Doğruer evlilik yolunda ilk adımı attı. Doğruer, sevgilisine evlilik teklifinde bulundu.