Dijital Esaret Filmi Haberleri

Dijital Esaret Filmi Haberleri

Özel gösterimi yapılan Dijital Esaret, izleyenlerden tam not aldı

Senaryosunu Birol Güven’in kaleme aldığı, yılın en çok merak edilen filmlerinden Dijital Esaret’in özel gösterimi yapıldı. Usta oyuncu Rasim Öztekin’in ve Çökertme Koyu’nda yanmadan önceki son filmi olan Dijital Esaret izleyenlerden tam not aldı.

Dijital Esaret filmi, 27 Mayıs’ta vizyona girecek

Senaryosunu Birol Güven’in kaleme aldığı ve dijital suçları konu alan ‘Dijital Esaret’ filmi, 27 Mayıs’ta sinemaseverlerle buluşacak.

Bergen filmi rekora koşuyor! 4 milyon kişi izledi!

Şarkıcı Bergen'in hayatını anlatan, başrolünü Farah Zeynep Abdullah'ın oynadığı Bergen filmi, üçüncü hafta sonunda 4 milyon 94 bin 43 seyirciye ulaştı. Bergen, 'Recep İvedik' serisinin 3 ve 6'ncı filmlerini, 'G.O.R.A.', ve 'A.R.O.G.', 'Eyvah Eyvah' gibi iddialı yapımları geride bıraktı.

Pelin Öztekin, babası Rasim Öztekin ile gişede kapışacak

Pelin Öztekin'in oynadığı 'Allah Yazdıysa Bozsun' adlı film 18 Mart'ta gösterime giriyor. 8 Mart 2021'de ölen babası Rasim Öztekin'in filmi de 11 Mart'ta vizyonda. Pelin Öztekin, ‘Rahmetli babamla gişede kapışacağız. Umarım babam bizi geçer. Babam hem kendini, hem de beni gökyüzünden izleyecek’ dedi.

Rasim Öztekin’in rol aldığı son filmi Dijital Esaret, 11 Mart’ta vizyona giriyor

Senaryosunu Birol Güven’in kaleme aldığı ve dijital suçları konu alan Dijital Esaret filmi 11 Mart’ta vizyona giriyor. 

Dijital Esaret filminin vizyon tarihi belli oldu

Ünlü yapımcı ve senarist Birol Güven, büyük beğeni toplayan Mandıra Filozofu’ndan sonra bir Çökertme filmiyle daha adından söz ettirecek. Mandıra Filozofu’nun çekildiği koyda çekilen ve merakla beklenen film, sinemaseverle çok farklı bir deneyim yaşatacak.