Emir Ersoy Haberleri

Emir Ersoy Haberleri

Gökçe Bahadır hamile mi? Eşi Emir Ersoy açıkladı!

7 aydır aşk yaşayan oyuncu Gökçe Bahadır ve müzisyen Emir Ersoy, 25 Şubat'ta nikah masasına oturdu. Bahadır ve Ersoy'un ani evliliği sonrası flaş bir iddia ortaya atıldı. İşte detaylar...

Gökçe Bahadır'ın gelinliğinin fiyatı ortaya çıktı

Geçen yaz aşk yaşamaya başlayan Gökçe Bahadır ile müzisyen Emir Ersoy nikah masasına oturdu. Bahadır, törende iki farklı gelinlik giydi. Ünlü oyuncunun siyah kuşak ve siyah eldiven detayıyla dikkat çeken gelinliğinin fiyatı ortaya çıktı.

Gökçe Bahadır ile Emir Ersoy evlendi

Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır, müzisyen sevgilisi Emir Ersoy ile Alaçatı'da nikah masasına oturdu.

Gökçe Bahadır ile Emir Ersoy’un nikah tarihi belli oldu

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yıldızı Gökçe Bahadır, bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Emir Ersoy'la nihah masasına oturacağını açıkladı. Ünlü oyuncu, gelinliğinin henüz hazır olmadığını söyledi.

Gökçe Bahadır ile Emir Ersoy evleniyor! Nikah tarihi bile belli oldu!

Bir süredir müzisyen Emir Ersoy ile aşk yaşayan oyuncu Gökçe Bahadır, nikah masasına oturuyor. Çift, 25 Şubat'ta İzmir'de 50 kişinin katılacağı bir törenle dünyaevine girecek.

Gökçe Bahadır ile Emir Ersoy evleniyor mu? Açıklama geldi!

Etiler'de objektiflere yansıyan ve 2021'in kendisi için iş anlamında iyi geçtiğini ifade eden Gökçe Bahadır, özel hayatıyla ilgili de konuştu. Sevgilisi Emir Ersoy ile evlilik düşünceleri olup, olmadığı sorulan ünlü oyuncu, ‘Kısmet artık’ dedi.

Gökçe Bahadır ile Emir Ersoy aşkı gerçek çıktı

Gönlünü müzisyen Emir Ersoy'a kaptırdığı öne sürülen oyuncu Gökçe Bahadır, önceki akşam Etiler'de objektiflere takıldı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Bahadır, hem aşkı doğruladı hem de ilişkisi hakkında ilk kez konuştu.

Oyuncu Gökçe Bahadır, 'Bergen' filminde rol alacak mı?

Serenay Sarıkaya'nın zamanlaması uymadığı için ‘Bergen’de yer alamayacağını açıklamasının ardından Gökçe Bahadır'a teklif götürüldüğü konuşuluyordu. Çıkan haberlerin doğru olmadığını ifade eden ve konuyla ilgili açıklama yapan Bahadır, ‘Öyle bir teklif olmadı’ dedi.