Erkan Şen Haberleri

Erkan Şen Haberleri

Merve Boluğur'un yeni sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı

Son dönemde çıkardığı 'Şşşşttt' şarkısıyla gündemden düşmeyen Merve Boluğur'un yeni sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı. Boluğur'un kumral aşkının son dönemde birlikte çalıştığı aranjörü Mert Aydın olduğu öğrenildi.

Merve Boluğur ile Erkan Şen aşkı bitti

Önceki akşam Cihangir’de objektiflere yansıyan Erkan Şen, oyuncu Merve Boluğur ile ayrıldıklarını açıkladı. Şen, muhabirlerin konuyla alakalı sorularına ‘Biten bir ilişkiyi konuşmak doğru değil’ yanıtını verdi.

Merve Boluğur ve Erkan Şen ayrıldı mı?

2015 yılında dünyaevine girdiği şarkıcı Murat Dalkılıç'tan 2017'de boşanan ve uzun süredir aşka kapılarını kapatan Merve Boluğur’un yeni sevgilisi Erkan Şen’le yollarını ayırdığı iddia edildi.

Oyuncu Merve Boluğur, fotoşop kurbanı oldu! Kalçasını büyütmek isterken...

Erkan Şen ile aşk yaşamaya başlayan ünlü oyuncu Merve Boluğur, fotoşop kurbanı oldu. Boluğur, kalçasını büyütmeye çalışırken vitrini yamulttu.

Oyuncu Merve Boluğur aşk orucunu bozdu! İşte yeni sevgilisi...

2015 yılında dünyaevine girdiği şarkıcı Murat Dalkılıç'tan 2017'de boşanan ve uzun süredir aşka kapılarını kapatan Merve Boluğur, yeni sevgilisi Erkan Şen'le görüntülendi. Yeni sevgilisine yöneltilen ‘Merve Hanım'ın kalbini nasıl çaldınız?’ sorusu üzerine ünlü oyuncudan dikkat çeken bir cevap geldi.

Dilara Aksüyek ile Erkan Şen aşkı belgelendi

İşletmeci Erkan Şen ile birlikte yeni bir birlikteliğe yelken açan Dilara Aksüyek, önceki gün sevgilisiyle objektiflere yansıdı. Muhabirlere, ‘Neden benimle konuşmadan görüntü alıyorsunuz?’ sorusunu yönelten oyuncu, ardından Şen ile birlikte gece boyunca eğlendi.

Serkan Şenalp ve Esengül Yılmaz çifti yine kazandı

Oyuncu Serkan Şenalp ve oyuncu eşi Esengül Yılmaz, Gopro’nun tüm ülke katılımcıları arasında yaptığı ‘One Million Dolar Challenge’ yarışmasında 26.000 aday arasından yine kazanan oldular.

Serkan Şenalp ve Esengül Yılmaz evlendi

O Hayat Benim, Fatih Harbiye, Babamın Günahları gibi dizilerde rol alan oyuncu Serkan Şenalp'in mutlu günü! Serkan Şenalp ve Esengül Yılmaz evlendi.