Evlilik Hakkında Her Şey Haberleri

Evlilik Hakkında Her Şey Haberleri

Oyuncu Sıla Türkoğlu’nun yeni dizisi belli oldu

Emanet dizisiyle dikkatleri üzerine çeken Sıla Türkoğlu’nun yeni projesi merak konusuydu. Türkoğlu’nun yeni dizisi belli oldu. Oyuncu, Kızılcık Şerbeti dizisinde rol alacak.

FOX TV'den dizilerin yayın saatlerine Ramazan düzenlemesi

Fox TV yönetimi, Ramazan ayının gelmesiyle birlikte yayın akışında değişiklik yaptı. Kanal yönetiminin aldığı kararla Yasak Elma, Evlilik Hakkında Her Şey, Mahkum ve Aşk Mantık İntikam dizilerinin yayın saatleri değiştirildi.

Gökçe Bahadır hamile mi? Eşi Emir Ersoy açıkladı!

7 aydır aşk yaşayan oyuncu Gökçe Bahadır ve müzisyen Emir Ersoy, 25 Şubat'ta nikah masasına oturdu. Bahadır ve Ersoy'un ani evliliği sonrası flaş bir iddia ortaya atıldı. İşte detaylar...

Gökçe Bahadır ile Emir Ersoy’un nikah tarihi belli oldu

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yıldızı Gökçe Bahadır, bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Emir Ersoy'la nihah masasına oturacağını açıkladı. Ünlü oyuncu, gelinliğinin henüz hazır olmadığını söyledi.

Pınar Deniz ve Yiğit Kirazcı ayrıldı mı?

'Aşkın Kıyameti' filminde birlikte rol aldıktan sonra sürpriz bir şekilde aşk yaşamaya başlayan Pınar Deniz ve Yiğit Kirazcı çiftinin ayrıldığı iddia edildi. Ünlü çiftin nikah masasına oturması bekleniyordu.

Gökçe Bahadır ile Emir Ersoy evleniyor! Nikah tarihi bile belli oldu!

Bir süredir müzisyen Emir Ersoy ile aşk yaşayan oyuncu Gökçe Bahadır, nikah masasına oturuyor. Çift, 25 Şubat'ta İzmir'de 50 kişinin katılacağı bir törenle dünyaevine girecek.

Korona virüse yakalanmıştı! Pınar Deniz’in sağlık durumu nasıl? Açıklama geldi!

Geçtiğimiz günlerde korona virüse yakalanan oyuncu Pınar Deniz’den güzel haber geldi. Sağlık durumu hakkında açıklama yapan oyuncu, koronayı yendiğini belirterek gayet iyi olduğunu söyledi.

Reyting sonuçları açıklandı (28 Aralık 2021)

28 Aralık 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Destan ve AB'de Masumlar Apartmanı birinci oldu.

Oyuncu Tülin Ece, kendini ev sahibi olarak tanıtan kişi tarafından dolandırıldı

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde rol alan Tülin Ece, Moda’da kiralamak istediği sözde ev sahibi tarafından dolandırıldığını açıkladı. Oyuncu, ‘Bugün yeni evime taşınırım diye planlarken biraz önce dolandırıldım. Öyle bir kiralık ev yokmuş, kendini ev sahibi olarak tanıtan kadın kaporasını aldı’ dedi.

Pınar Deniz ve Yiğit Kirazcı korona virüse yakalandı

Ünlü oyuncu çift Pınar Deniz ve Yiğit Kirazcı cephesinde flaş bir gelişme yaşandı. Çiftin korona virüse yakalandığı öğrenildi.

Reyting sonuçları açıklandı (21 Aralık 2021)

21 Aralık 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Destan ve AB'de Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber birinci oldu.

Oyuncu Gökçe Bahadır korona virüse yakalandı

FOX’un sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey'in setinde Gökçe Bahadır'ın korona virüse yakalandığı ortaya çıktı.

Reyting sonuçları açıklandı (7 Aralık 2021)

7 Aralık 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Destan ve AB'de Masumlar Apartmanı birinci oldu.

Oyuncu Yiğit Kirazcı da ünlü olmadan önce klipte oynamış

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde rol alan ünlü oyuncu Yiğit Kirazcı’nın da yıllar önce bir klipte oynadığı ortaya çıktı.

Reyting sonuçları açıklandı (30 Kasım 2021)

30 Kasım 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Destan ve AB'de Evlilik Hakkında Her Şey birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (23 Kasım 2021)

23 Kasım 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Destan ve AB'de Masumlar Apartmanı birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (16 Kasım 2021)

16 Kasım 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Karadağ-Türkiye 2022 Dünya Kupası Grup Eleme Karşılaşması birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (9 Kasım 2021)

9 Kasım 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Masumlar Apartmanı birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (2 Kasım 2021)

2 Kasım 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Masumlar Apartmanı birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (26 Ekim 2021)

26 Ekim 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Masumlar Apartmanı birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (12 Ekim 2021)

12 Ekim 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Masumlar Apartmanı birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (5 Ekim 2021)

5 Ekim 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Masumlar Apartmanı birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (28 Eylül 2021)

28 Eylül 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Masumlar Apartmanı birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (21 Eylül 2021)

21 Eylül 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Müge Anlı ile Tatlı Sert ve AB'de Masumlar Apartmanı birinci oldu.