Geççek Şarkısı Haberleri

Geççek Şarkısı Haberleri

Tarkan’ın yıllar önce Türk Sanat Müziği eğitimi aldığı fotoğrafı ortaya çıktı

Magazin Mahallesi, Türk Pop Müziği’nin önemli isimlerinden birisi olan Megastar Tarkan’ın daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış Türk Sanat Müziği eğitimi aldığı döneme ait fotoğrafına ulaştı.

Doğuş, 'Geçmicek' şarkısıyla Tarkan’a diss attı

Ünü şarkıcı Doğuş, Tarkan'ın 'Geççek' adlı şarkısına karşılık olarak çıkarttığı 'Geçmicek' şarkısı için Tarkan’a diss attığını söyledi.

Tarkan’ın ‘Geççek’i dünyada en çok dinlenen ikinci şarkı oldu

Pop star Tarkan'ın 'Geççek' şarkısına çektiği klip, YouTube'da 7 milyondan fazla görüntülenmeyle, dünyada en çok izlenilenler listesinde 2. sırada yer aldı.

Tarkan, 'Geççek' şarkısını nasıl yazdı? İlk kez açıkladı!

Megastar Tarkan'ın merakla beklenen Geççek isimli şarkısı, dün akşam hayranlarıyla buluştu. Tarkan'ın kısa sürede gündem olan şarkısında politik mesajlar verdiği iddia edildi. Şarkıcı konuyla ilgili açıklama yaptı.

Tarkan'ın Geççek şarkısına Şahan Gökbakar'dan yorum! 'Sorgulamayın'

Megastar Tarkan'ın yeni şarkısı Geççek'in video klibi ünlü şarkıcının kendi adını taşıyan YouTube kanalında yayınlandı. Sosyal medyayı sallayan Geççek ile ilgili yapılan yorumlara Şahan Gökbakar da sessiz kalmadı.

Tarkan, Geççek’le Türkiye gündemini belirledi! Rekora koşuyor!

Tarkan'ın yeni şarkısı Geççek, dün saat 21.00 itibariyle yayınladı. Şarkı yayınlanır yayınlanmaz Türkiye'nin gündemine oturdu. Şarkının video klibi sosyal medyada on milyonlarca kişi tarafından izlenirken, beğeni yağmuruna tutuldu.

Tarkan'ın Geççek şarkısı yayınlandı

Tarkan'ın merakla beklenen 'Geççek' şarkısı, 17 Şubat Perşembe günü saat 21.00'de sanatçının YouTube kanalında yayınlanarak, hayranlarının ve tüm müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

Tarkan, yeni şarkısı Geççek'in klibinden ilk görüntüleri paylaştı

Ünlü şarkıcı Tarkan'ın yeni şarkısı Geççek için geri sayım başladı. Şimdiye kadar yeni şarkısıyla ilgili tüm hazırlık aşamalarını takipçileriyle paylaşan Tarkan, yayınladığı teaser ile sevenlerini heyecanlandırdı.