Gecenin Ucunda Haberleri

Gecenin Ucunda Haberleri

Gecenin Ucunda dizi setine bıçaklı saldırı

Kartal'da 'Gecenin Ucunda' dizisinin çekim hazırlıkları esnasında mahalle sakinleri ile set ekibi arasında tartışma çıktı. Kavganın büyümesi ile seti basan gençler ellerindeki rambo bıçağı ve satırla çekim ekibini kovaladı. Yaşanan o anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Kadir Doğulu’dan eşi Neslihan Atagül’ün aşk dolu sözlerine yanıt! ‘Benim hedefim…’

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu, her fırsatta birbirlerine olan aşklarını ifade etmekten çekinmiyor. Neslihan Atagül, önceki gün katıldığı bir söyleşide, ‘O kadar çok seviyorum ki onu, o ne isterse gerçekten yapmaya hazırım’ sözleriyle dikkat çekmişti. Etiler'de görüntülenen Kadir Doğulu'ya eşinin kendisi hakkında söyledikleri soruldu.

Kadir Doğulu'dan Neslihan Atagül'e aşk dolu sözler! ‘O benim ilham kaynağım’

Şimdilerde 'Gecenin Ucunda' adlı dizide birlikte rol alan Neslihan Atagül-Kadir Doğulu çifti, geçtiğimiz gece 10'uncu yılını kutlayan bir derginin düzenlediği etkinliğe katıldı. Ünlü isimlerin akın ettiği gecede boy gösteren ikili, rol aldıkları projelerle ilgili konuştu. Aşk dolu bakışları dikkat çeken çiftten Doğulu, eşi hakkında kullandığı övgü dolu sözlerle kısa sürede gündem oldu.

Oyuncu Neslihan Atagül, Doha’ya gidiyor

Star TV’de ekrana gelen Gecenin Ucunda dizisinin yıldızı Neslihan Atagül, Doha'da gerçekleştirilecek Fashion Trust Arabia Ödül Töreni’ne katılacak.

Reyting sonuçları açıklandı (5 Ekim 2022)

5 Ekim 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Ben Kuruluş Osman birinci oldu.

Neslihan Atagül'lü Gecenin Ucunda dizisinin yayın günü belli oldu

Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu'yu buluşturan Gecenin Ucunda dizisi iddialı geliyor.

‘Gecenin Ucunda' dizisi sete çıktı

TMC Film'in yapımcılığını üstlendiği, Âlim Yapım’ın ortak yapımcı olarak yer aldığı, yakında Star TV'de yayınlanmaya başlayacak ‘Gecenin Ucunda' dizisi sete çıktı.

Neslihan Atagül'den 'çocuk' sorusuna ilginç yanıt!

Ocak 2021'den bu yana ekranlardan uzak olan Neslihan Atagül, 2013-2014'te yayınlanan 'Fatih Harbiye'de tanışıp aşk yaşamaya başladığı ve 2016'da nikâh masasına oturduğu Kadir Doğulu ile sekiz yıl aradan sonra başrolü paylaşacakları 'Gecenin Ucunda' dizisinin setinde buluşacak. Hayatını oynamaktan heyecan duyacağı ünlü ismi de açıklayan Atagül, ‘Çocuk özlemi çekiyor musunuz?’ sorusunu da cevapladı.

Neslihan Atagül’ün partneri belli oldu

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül, ‘Gecenin Ucunda’ dizisinde rol alacak. Yeni yayın döneminde ekrana gelecek olan dizide Neslihan Atagül’ün partneri de belli oldu.

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu cephesinde sürpriz gelişme! 7 yıl sonra...

Geçirdiği geçirgen bağırsak sendromu nedeniyle setlere ara veren Neslihan Atagül’ün yeni dizisi belli oldu. Atagül’e dizide eşi Kadir Doğulu’nun eşlik edeceği ortaya çıktı.