Gizli Saklı Haberleri

Gizli Saklı Haberleri

Sinem Ünsal ile Halit Özgür Sarı, ilk kez el ele görüntülendi

Yeni bir birlikteliğe yelken açan Sinem Ünsal-Halit Özgür Sarı çifti, önceki gün ilk kez el ele görüntülendi. Taze aşıklar, muhabirlerin sorularını yanıtsız bırakmayı tercih etti.

Sinem Ünsal ile Halit Özgür Sarı aşk mı yaşıyor? Gerçek ortaya çıktı!

Fox TV’de yayınlanan Gizli Saklı dizisinde birlikte kamera karşısına geçen Sinem Ünsal-Halit Özgür Sarı çiftinin aşk yaşadığı iddia edilmişti. Ünsal’dan konuyla ilgili açıklama geldi.

Reyting sonuçları açıklandı (3 Ağustos 2022)

3 Ağustos 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Masterchef Türkiye birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (27 Temmuz 2022)

27 Temmuz 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Masterchef Türkiye birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (6 Temmuz 2022)

6 Temmuz 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Masterchef Türkiye birinci oldu.

Sinem Ünsal ile Kıvanç Kılınç aşkı bitti

Ünlü oyuncu Sinem Ünsal ile sevgilisi Kıvanç Kılınç ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Çiftin 4 yıllık ilişkisi bitirme kararı aldığı öğrenildi.

Reyting sonuçları açıklandı (8 Haziran 2022)

8 Haziran 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Kuruluş Osman birinci oldu.