Güldür Güldür Show Haberleri

Güldür Güldür Show Haberleri

Oyuncu Burak Topaloğlu ile Ezgi Tanır evlendi

Show TV'nin sevilen programı 'Güldür Güldür Show'da rol alan Burak Topaloğlu dünya evine girdi. Ünlü oyuncu, sevgilisi Ezgi Tanır ile nikah masasına oturdu.

Reyting sonuçları açıklandı (29 Ağustos 2022)

29 Ağustos 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Masterchef Türkiye birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (13 Ağustos 2022)

13 Ağustos 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Masterchef Türkiye birinci oldu.

Güldür Güldür’ün Mehtap'ı Meltem Yılmazkaya, göğüs dekolteli pozuna ilk yorum sevgilisinden geldi

Güldür Güldür Show adlı eğlence programında canlandırdığı Mehtap karakteriyle adını geniş kitlelere duyuran başarılı oyuncu Meltem Yılmazkaya, sosyal medya hesabında yaptığı son paylaşımla dikkatleri üzerine topladı. Ünlü oyuncu, dekolteli elbisesiyle verdiği bir pozu Instagram hesabından paylaştı. Yılmazkaya'nın paylaşımına ilk yorum ise sevgilisinden geldi.

Reyting sonuçları açıklandı (6 Ağustos 2022)

6 Ağustos 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Masterchef Türkiye birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (23 Temmuz 2022)

23 Temmuz 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Masterchef Türkiye birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (9 Temmuz 2022)

9 Temmuz 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Gönül Dağı Kurban 2 birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (2 Temmuz 2022)

2 Temmuz 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Masterchef Türkiye ve AB'de FOX Ana Haber Hafta Sonu birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (25 Haziran 2022)

25 Haziran 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Survivor All Star birinci oldu.

Oyuncu Onur Buldu baba oldu

Ünlü oyuncu Onur Buldu, ilk kez babalık sevinci yaşadı. Duygu Kozoğlu ile evli olan Buldu'nun kızı Masal bugün dünyaya geldi.

Reyting sonuçları açıklandı (18 Haziran 2022)

18 Haziran 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Survivor All Star birinci oldu.

Oyuncu Aziz Aslan baba oldu

Show TV’de ekrana gelen Güldür Güldür Show programının sevilen oyuncularından Aziz Aslan, baba oldu. Oğlu olan Aslan, bebeğine Güneş adını verdi.

Burak Topaloğlu ve Ezgi Tanır nişanlandı

Güldür Güldür oyuncularından Burak Topaloğlu, bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Ezgi Tanır ile nişanlandı. İkili, mutlu anlarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Oyuncu Özgün Aydın ile Dilan Saltık evlendi

Show TV’de ekrana gelen Güldür Güldür’ün başarılı oyuncularından Özgün Aydın ile Dilan Saltık nihah masasına oturdu. Çiftin nikah şahitliklerini Didem Balçın ve Alper Kul yaptı.

Güldür Güldür Show’un yıldızı Onur Buldu baba oluyor

Onur Buldu ve Duygu Koz çiftinden müjdeli haber geldi. Çift, anne baba olmaya hazırlanıyor.

Reyting sonuçları açıklandı (4 Ocak 2022)

4 Ocak 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Esra Erol’da ve AB'de Masterchef Türkiye birinci oldu.

Güldür Güldür'de bir seyircinin Kemal Sunal ile anısı Ali Sunal'ı duygulandırdı

Güldür Güldür'ün son bölümünde Ali Sunal'ın seyircilere dönerek, ‘Çok zor bir durumda kalan oldu mu aranızda?’  sorusuna bir seyirci, ‘Benim en zor olduğum an sizin babanızın karşısında oldu’ yanıtını verdi. Seyircinin Kemal Sunal ile anısı başta Ali Sunal olmak üzere tüm izleyenleri duygulandırdı.

Reyting sonuçları açıklandı (2 Ekim 2021)

2 Ekim 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Kardeşlerim ve AB'de Gönül Dağı birinci oldu.

Show TV’den flaş Güldür Güldür Show kararı! Yeni sezon ne zaman yayınlanacak?

Show TV'nin fenomen programı Güldür Güldür Show, yeni sezon için gün sayıyor. Güldür Güldür Show, 2 Ekim Cumartesi saat 20.00'de yeni sezonuyla Show TV'de olacak.

Ayça Damgacı, Güldür Güldür Show kadrosuna katıldı

Yeni sezon hazırlıklarını tamamlayan Güldür Güldür Show’un oyuncu kadrosuna sürpriz bir isim katıldı. Ayça Damgacı, ekibin yeni sezon kadrosuna dahil oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (21 Ağustos 2021)

21 Ağustos 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Masterchef Türkiye birinci oldu.

Toygan Avanoğlu, Güldür Güldür Show ekibine katıldı

Güldür Güldür Show yeni sezon hazırlıklarına başladı. Son olarak Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde rol alan oyuncu Toygan Avanoğlu, Güldür Güldür Show’un yeni sezon ekibine katıldı.

Reyting sonuçları açıklandı (17 Ağustos 2021)

17 Ağustos 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Masterchef Türkiye birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (14 Ağustos 2021)

14 Ağustos 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Fox Ana Haber Hafta Sonu birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (10 Ağustos 2021)

10 Ağustos 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Masterchef Türkiye birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (7 Ağustos 2021)

7 Ağustos 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Fox Ana Haber Hafta Sonu birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (31 Temmuz 2021)

31 Temmuz 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Güldür Güldür Show birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (24 Temmuz 2021)

24 Temmuz 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Güldür Güldür Show programının tekrarı birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (23 Temmuz 2021)

23 Temmuz 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Show Ana Haber ve AB'de Fox Ana Haber birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (21 Temmuz 2021)

21 Temmuz 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de PSV Eindhoven-Galatasaray UEFA Şampiyonlar Ligi karşılaşması birinci oldu.