Gürgen Öz Haberleri

Gürgen Öz Haberleri

Oyuncu Aslı Bekiroğlu, ambulans içinde 1 gün bekledi

Başrollerini Aslı Bekiroğlu, Hakan Meriçliler, Gürgen Öz ve Burçin Abdullah paylaştığu ‘Sıkı Dostlar’ filminin çekimleri başladı.

‘Her Şey Dahil’ filminin afişi yayınlandı

Yapımını Sacro Film’in yapımcılığını Metin Özcan ve Hande Alpaslan’ın üstlendiği ‘Her Şey Dahil’, 9 Aralık’ta sinema salonlarında seyirci ile buluşacak. Yayınlanan ilk teaser’ı ile beğeni kazanan ve sosyal medyada dikkat çeken ‘Her Şey Dahil’in afişi de yayınlandı.

Her Şey Dahil filminden teaser yayınlandı

Gürgen Öz, Gonca Vuslateri, Hakan Bilgin ve Kaan Yılmaz’ın oyuncu kadrosunda yer aldığı Her Şey Dahil'den teaser yayınlandı. Film, 9 Aralık'ta vizyona girecek.

Her Şey Dahil filminin çekimleri Datça’da başladı

Ünlü oyuncular Gürgen Öz ve Gonca Vuslateri’yi buluşturan Her Şey Dahil isimli komedi filminin çekimlerinin Datça’da başladığı öğrenildi.

Cem Yılmaz, yeni film müjdesini verdi

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, 2006 yılında vizyona giren 'Hokkabaz' filminin devamının geleceğini duyurdu. Yılmaz, ‘2022'de bir 'İskender' hikayesi daha yapacağım’ dedi.

Oyuncu Gürgen Öz, korona virüsü yendi

Geçtiğimiz günlerde rol aldığı İlişki Doktoru filminin setinde koronaya yakalanan oyuncu Gürgen Öz’ün virüsü yendiği öğrenildi.

‘Zoraki Misafir’ motor dedi

Başrollerini Uğur Yücel, Mustafa Altındağ, Murat Akkoyunlu, Nurseli İdiz ve Gürgen Öz’ün paylaştığı komedi filmi ‘Zoraki Misafir’in okuma provaları tamamlandı.

Can Yaman'ın yeni dizisi ‘Bay Yanlış’a iki flaş transfer

Koronavirüs salgını nedeniyle birkaç istisna haricinde tüm dizilerin çekimlerine ara vermişken, bir yandan da yeni diziler için çalışmalar hızla devam ediyor.

Hareket Sekiz'in fragmanı yayınlandı

Ali Sunal, Gürgen Öz ve Onur Atilla'nın başrollerini paylaştığı Hareket Sekiz'den fragman yayınlandı.

Pervin Abiyeva’dan şaşırtan açıklama

'Hareket Sekiz' filminde Gürgen Öz'ün ajan sevgilisini canlandıran Pervin Abiyeva, ilginç bir açıklamada bulundu. Oyuncu, 'Güzelliğin önemi yok. Eğer yer aldığım projeye hizmet edecek ise bir maymunu dahi oynayabilirim' dedi.