Hakan Hatipoğlu Haberleri

Hakan Hatipoğlu Haberleri

Acun Ilıcalı’nın sağ kolu Alpay Kazan hayatını kaybetti! Acı haberi Hakan Hatipoğlu verdi!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın sağ kolu olan Alpay Kazan’ın hayatını kaybettiği öğrenildi. Acı haberi Hakan Hatipoğlu sosyal medyadan duyurdu.

‘Aynı annenin elinden yemek yedik’ demişti! Ablasından şaşırtan yanıt!

Survivor 2022 All Star'da gönüllüler takımında yapılan oylamada Ogeday'ın kendi ismini eleme adayı olarak söylemesine tepki gösteren Atakan, ‘Aynı annenin elinden yemek yedik, birlikte büyüdük. Bunu hayatım boyunca unutamam’ demişti. Survivor Panorama yorumcusu Hakan Hatipoğlu ise Ogeday'ın ablasının paylaşımını canlı yayında okudu. Hatipoğlu, ‘Paylaşımda ablası 'Çocukluk arkadaşı olabilirler ama burası Survivor All Star, dostluk ve arkadaşlık yok' şeklinde yazmış’ dedi.

Survivor adasını karıştıran iddia! Adem, Aycan ve Sema diskalifiye mi olacak?

Survivor All Star'da heyecan sürerken, yeni bölümlerde Adem, Aycan ve Sema'nın olmaması dikkat çekmişti. İzleyicilerin pek çoğu sosyal medyada çeşitli iddialarda bulunurken, son olarak Acun Ilıcalı yarışmacıların durumu hakkında bir açıklamada bulundu.

Ayça Çağla Altunkaya'dan Şeyma Subaşı’nın ablasına şaşırtan yorum

Survivor Panorama'da Şeyma Subaşı'nın ablası Kübra Açıl, Hakan Hatipoğlu ve Damla Can sunucu olarak yer alıyor. Kübra Açıl'ın sunucu olmasına olumsuz tepkiler yağarken Acun Ilıcalı'nın eski eşi Subaşı ve yeni sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya'dan ise Açıl'a destek geldi.

Hakan Hatipoğlu'nun yaptığı yorum, Survivor All Star 2022 yarışmacılarını çıldırttı! Ortalık fena karıştı!

Survivor Panorama yorumcularından Hakan Hatipoğlu’nun Survivor All Star öncesi yaptığı değerlendirme yarışmacıları kızdırdı. Hatipoğlu'na Yasin Obuz, Mert Öcal ve Furkan Kızılay'dan yanıt gecikmedi.

Sunucu Hakan Hatipoğlu'nun acı günü

Ünlü sunucu Hakan Hatipoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda dedesini kaybettiğini açıkladı.

Survivor Evrim, Mert'e aşık mı? Hakan Hatipoğlu açıkça söyledi!

Survivor'da bu hafta Mert Öcalan'ın elenmesi kadar Evrim'in buna tepkisi olay oldu. Evrim'in normalin ötesinde verdiği tepki 'Mert'e aşık mıydı' sorusunu akıllara düşürdü. Survivor Panorama sunucusu Hakan Hatipoğlu açık açık söyledi.

Hakan Hatipoğlu karantinada yaşadıklarını anlattı

Dominik'ten döndükten sonra bir süredir kendisinden haber alınamayan Hakan Hatipoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile 10 gün karantinada kaldığını açıkladı.

Survivor'dan diskalifiye olan Erman için olay yorum

Survivor 2020'den agresif tavırları nedeniyle diskalifiye edilen Erman Altıkardeş hakkında, Survivor Panorama yorumcusu Hakan Hatipoğlu ilginç sözler söyledi.

Hakan Hatipoğlu, Gel Yazın Konuşalım'dan ayrıldı

TV8'de yayımlanan Gel Yazın Konuşalım adlı programda Seray Sever ile birlikte sunuculuk yapan Hakan Hatipoğlu, programa vedasını sosyal medya hesabından duyurdu.

Gizem-Hakan Hatipoğlu çifti, kızlarını kendileri büyütecek

Tatil için kızları Lila’yla birlikte Bodrum’a giden Gizem-Hakan Hatipoğlu çifti, tatilin tadını çıkarıyor. Hakan Hatipoğlu, ‘Dadımız yok, kızımızı biz büyüteceğiz’ dedi.

Hakan-Gizem Hatiopoğlu çifti, 8. evlilik yıldönümlerini kutladı

Mutlu bir evlilikleri olan Hakan-Gizem Hatiopoğlu çifti, 8. evlilik yıldönümlerini romantik bir akşam yemeği ile kutladı.