Kara Tahta Haberleri

Kara Tahta Haberleri

Reyting sonuçları açıklandı (27 Temmuz 2022)

27 Temmuz 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Masterchef Türkiye birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (20 Temmuz 2022)

20 Temmuz 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Masterchef Türkiye birinci oldu.

Korona virüse yakalanmıştı! Kara Tahta'nın Irmak'ı Miray Daner’den haber var!

Korona virüse yakalanan oyuncu Miray Daner’den güzel haber geldi. Oyuncunun testinin negatife döndüğü ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Kara Tahta dizisiyle ilgili kötü haber! Çekimler durduruldu!

TRT 1’de ekrana gelen Kara Tahta dizisinin başrol oyuncuları Miray Daner ve Furkan Andıç korona virüse yakalandı.

Reyting sonuçları açıklandı (13 Temmuz 2022)

13 Temmuz 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Masterchef Türkiye birinci oldu.

Oyuncu Miray Daner, zayıflama sırrını açıkladı

Genç oyuncu Miray Daner (23), bilinmeyenleri anlattı. Son günlerde verdiği kilolarla da dikkat çeken Daner, beslenme alışkanlığını değiştirdiğini söyledi

Oyuncu Furkan Andıç ameliyat oldu

Oyuncu Furkan Andıç, rol aldığı dizinin setinde ani bir hareketi sonucu sağ bacağındaki ön çapraz bağları yırtmıştı. Geçirdiği operasyonun ardından evinde istirahat eden ünlü oyuncunun son sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Oyuncu Furkan Andıç, korkuttu

Oyuncu Furkan Andıç, rol aldığı bir dizinin setinde talihsiz bir kaza yaşadı. Andıç'ın, ani bir hareketi sonucu sağ bacağındaki ön çapraz bağların yırtıldığı öğrenildi.

Reyting sonuçları açıklandı (27 Mart 2022)

27 Mart 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Teşkilat ve AB'de Yargı birinci oldu.