Kardeşlerim Dizisi Haberleri

Kardeşlerim Dizisi Haberleri

Reyting sonuçları açıklandı (11 Haziran 2022)

11 Haziran 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Kardeşlerim ve AB'de Lüksemburg-Türkiye UEFA Uluslar Ligi Karşılaşması birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (7 Mayıs 2022)

7 Mayıs 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Kardeşlerim ve AB'de Survivor All Star birinci oldu.

Nilsu Yılmaz ve Berk Ali Çatal, aşk mı yaşıyor?

 ‘Kardeşlerim’ dizisinde rol alan Nilsu Yılmaz ve Berk Ali Çatal’ın aşk yaşadığı iddia edildi.

Kardeşlerim dizisinin Asiye'si ve Doruk’undan şaşırtan itiraf

atv’de yayınlanan Kardeşlerim dizisinin Asiye’si Su Burcu Yazgı Coşkun ve Doruk’u Onur Seyit Yaran, Dizi TV programında şaşırtan itiraflarda bulundular.

Reyting sonuçları açıklandı (5 Mart 2022)

5 Mart 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Gönül Dağı birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (19 Şubat 2022)

19 Şubat 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Gönül Dağı birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (29 Ocak 2022)

29 Ocak 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Gönül Dağı birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (15 Ocak 2022)

15 Ocak 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Gönül Dağı birinci oldu.

Oyuncu Celil Nalçakan, korona virüse yakalandı

atv ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim'in setinde korona virüse yakalananların sayısı artıyor. Geçtiğimiz gün dizinin genç oyuncuları Onur Seyit Yaran ve Yiğit Koçak’ın hastalandığı açıklanmıştı. Çekimlerine de ara verilen dizide Celil Nalçakan, Su Burcu Yazgı Coşkun ve Eren Ören de korona virüse yakalandı.

Onur Seyit Yaran ve Yiğit Koçak, korona virüse yakalandı

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim'den hayranlarını üzen bir haber geldi. Celil Nalçakan, Ahu Yağtu ve Su Burcu Yazgı Coşkun gibi başarılı oyuncular yer aldığı dizisinin setinde koronavirüs vakaları çıktı. Covid 19 test sonuçları pozitif çıkan Kardeşlerim'in başrol oyuncuları Onur Seyit Yaran ve Yiğit Koçak karantinaya girdi.

Reyting sonuçları açıklandı (25 Aralık 2021)

25Aralık 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Gönül Dağı birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (18 Aralık 2021)

18 Aralık 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Gönül Dağı birinci oldu.

Oyuncu Ahu Yağtu'nun talihsiz anları! Ayağı takılınca yere düştü!

Kardeşlerim dizisinin Suzan'ı Ahu Yağtu, katıldığı GQ Men Of The Year 2021 Ödül Töreni’nde talihsiz anlar yaşadı. Kırmızı elbisesiyle göz kamaştıran Yağtu, ödül vermek için sahneye çıktığı sırada ayağı takılınca yere düştü. Yağtu'nun yardımına ise sunucu Fadik Sevin Atasoy yetişti.

Gözde Türker ile Anıl Güler nişanlandı

Kardeşlerim dizisinde hayat verdiği Harika karakteri ile büyük beğeni toplayan genç oyuncu Gözde Türker, evlilik yolunda ilk adımı atarak Anıl Güler ile nişanlandı.