Kenan Koçak Haberleri

Kenan Koçak Haberleri

Şarkıcı Merve Özbey'in bebeğinin cinsiyeti belli oldu

Ünlü şarkıcı Merve Özbey, ikinci kez hamile olduğunu duyurmuştu. 4 aylık hamile olan şarkıcının ikinci bebeğinin cinsiyeti belli oldu.

İkinci kez hamile olan Merve Özbey'den kızının doğum gününde anlamlı hediye

Şimdilerde ikinci bebeğine hamile olduğu söylenen şarkıcı Merve Özbey, kızının doğum günü anısına Mardin'deki bir okula müzik atölyesi yaptırdı. Müzik öğretmeni Pelin Mavlay, ‘Çok mutluyuz. Öncelikle Merve Özbey'e teşekkür ediyoruz’ dedi.

Stefan Kuntz'un yardımcıları belli oldu

Milli takımlardan sorumlu yönetici Hamit Altıntop'un referansıyla milli takımda göreve başlayan Stefan Kuntz'un ay-yıldızlı takımdaki kadrosu şekillenmeye başladı.

Şarkıcı Merve Özbey anne oldu

Geçtiğimiz yıl Kenan Koçak ile evlenen Merve Özbey, ilk kez annelik heyecanı yaşadı. Beğini kucağına alan şarkıcı, kızına Elif Özüm adını verdi.

Merve Özbey’den duygusal paylaşım! ‘Babacığım gideli tam 7 gün oldu’

Geçtiğimiz günlerde babası Ahmet Özbey’i kaybeden Merve Özbey, sosyal medya hesabından yaptığı duygusal paylaşım ile yürekleri dağladı.

Şarkıcı Merve Özbey'in acı günü! Babası Ahmet Özbey hayatını kaybetti!

Anne olmak için gün sayan şarkıcı Merve Özbey, baba acısı ile sarsıldı. Özbey’in babası Ahmet Özbey, hayatını kaybetti. Şarkıcı, acı haberi sosyal medya hesabından duyurdu.

Şarkıcı Merve Özbey, bebeğinin cinsiyetini açıkladı

Ünlü şarkıcı Merve Özbey, anne olmak için gün sayıyor. Güzel şarkıcı, doğacak bebeklerinin cinsiyetini sosyal medya hesabından açıkladı. Kız bebek beklediklerini duyuran şarkıcı, ‘Gel bakalım güzel kızım... Ailene, vatanına, dünyaya güzellikler, hayırlar getir... Çok şükür’ dedi.

Merve Özbey anne oluyor

Merve Özbey geçtiğimiz günlerde bir takipçisinin ‘Ne zaman bebek yapacaksınız?’ sorusunda 'Yatak odamı soramazsınız' demişti! Kenan Koçak ile nikah masasına oturan Merve Özbey bebek beklediğini duyurdu.

Ferman Toprak, Merve Özbey'in düğününde havaya dolar saçtı

Merve Özbey'in düğün törenine katılan şarkıcı Ferman Toprak, oyun oynadıkları esnada cebinden çıkardığı bir tomar doları havaya savurdu.

Merve Özbey ile Kenan Koçak evlendi

Ünlü popçu Merve Özbey, nişanlısı Kenan Koçak ile dün akşam Raffles Hotel'de evlendi. 650 kişinin katıldığı düğünde Özbey'in gelinliğini Sezanur Akay hazırladı. Gelinin şahitleri Erdem Kınay, Demet Akalın, Bengü ve Aşkım Kapışmak oldu. Çiftin, Özbey'in yoğun konser maratonu nedeniyle balayı yapamayacağı öğrenildi.

Merve Özbey kına gecesi düzenledi

Ünlü şarkıcı Merve Özbey, önümüzdeki günlerde Kenan Koçak ile evlenecek. Özbey düğün öncesinde dostlarının katıldığı bir kına gecesi düzenledi. Kına gecesinde dansçılarla birlikte çarpıcı bir gösteri sunan Özbey'in görüntüleri sosyal medyada çok konuşuldu.

Merve Özbey, düğünü erteledi

Ünlü şarkıcı Merve Özbey, geçirdiği kazanın ardından düğününü ertelediğini açıkladı.

Merve Özbey taburcu oldu

Evinde geçirdiği kaza sonrası ayak tarak kemiği kırılan ve hastanede gördüğü tedavi sonrası ayağı alçıya alınan Merve Özbey, hastaneden taburcu oldu.

Merve Özbey evlilik yolunda ilk adımı attı

Şarkıcı Merve Özbey, yaklaşık bir yıldır aşk yaşadığı Kenan Koçak ile evleneceğini sosyal medya hesabından duyurmuştu. Çift, evlilik yolunda ilk adımı attı.

Merve Özbey’den evlilik açıklaması

Alaçatı’daki Kuyu adlı mekânda doğum gününü kutlayan ünlü şarkıcı Merve Özbey, evleneceği yönündeki haberlere cevap verdi. Özbey, ‘Evet, yakın zamanda Kenan ile evlenmeyi düşünüyoruz’ dedi.