Kiraz Mevsimi Haberleri

Kiraz Mevsimi Haberleri

Serkan Çayoğlu ile evlenen Özge Gürel’in ayakkabısının fiyatı dudak uçuklattı

Özge Gürel, 7 yıldır birlikte olduğu meslektaşı Serkan Çayoğlu ile nikah masasına oturdu. Nikahtan çok oyuncu Gürel'in gelinliğinin fiyatı konuşuldu. Oyuncunun gelinliğinin 15 bin, ayakkabısının da 28 bin TL olduğu ortaya çıktı. Çiftin yaz sonunda Türkiye'de düğün yapacağı öğrenilirken Gürel'in nasıl bir gelinlik tercih edeceği merak ediliyor.

Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu evlendi

Geçtiğimiz günlerde nişanlanan oyuncu çift Özge Gürel-Serkan Çayoğlu, Almanya'da nikah masasına oturdu. Çift, nikah hediyeleri için ise Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’na bağış yaptı.

Serkan Çayoğlu'nu terleten kahvenin sırrını Özge Gürel açıkladı

7 yıl önce dizi setinde tanışan ve zamanla arkadaşlıkları aşk dönüşen Serkan Çayoğlu-Özge Gürel çifti, 16 Temmuz’da İtalya’da dünya evine girecek. Nikah masasına oturmak için gün sayan ikili, önceki gün Etiler’de bir mekan çıkışı görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan çifte isteme törenindeki kahve hatırlatıldı. Çayoğlu'nu terleten kahvenin sırrını Gürel açıkladı.

Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel nişanlandı

Ünlü oyuncu çift Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel’den güzel haber geldi. Çift, aile arasında yapılan törenle nişanlandı.

Özge Gürel ile Serkan Çayoğlu evleniyor! Düğün yeri ve tarihi belli oldu!

Ünlü oyuncular Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu, Eylül ayında İtalya’da romantik bir törenle evlenecek.

Serkan Çayoğlu, düğün tarihini ertelememek için başrolü reddetti

Son olarak TRT 1’de yayınlanan Kıbrıs Zafere Doğru dizisinde oynayan Serkan Çayoğlu, çok istediği yeni film projesinden ayrılık kararı aldı. Bu dizi setinde sevgilisi Özge Gürel'den ayrı kalmanın zorluklarını yaşayan oyuncu, yaz aylarında evlilik planları yapıyor

Özge Gürel ile Serkan Çayoğlu evleniyor

6 yıldır birlikte olan oyuncu çift Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu, evlilik yolunda ilk adımı attı. Yolları 2015 yılında Kiraz Mevsimi dizisinde kesişen çift, ilişkilerini resmiyete dökmeye hazırlanıyor.