Kızılcık Şerbeti Haberleri

Kızılcık Şerbeti Haberleri

Reyting sonuçları açıklandı (31 Mart 2023)

31 Mart 2023 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Yalı Çapkını ve AB'de Kızılcık Şerbeti birinci oldu.

Kızılcık Şerbeti dünya gündemine oturdu

Show TV’nin, yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman’ın yer aldığı Kızılcık Şerbeti, dün akşam ekrana gelen bölümüyle ABC1 20+’da 11.99 izlenme oranı 26.79 izlenme payı, AB grubunda 11.55 izlenme oranı 30.36 izlenme payı alarak Cuma akşamının birincisi oldu. Total’de ise 9.18 izlenme oranı 21.77 izlenme payına ulaşan dizinin bu hafta yayınlanan bölümüne baskı ve şiddete uğrayan Nursema’nın ailesine hesap sorduğu sahne damga vurdu.

Reyting sonuçları açıklandı (24 Mart 2023)

24 Mart 2023 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Yalı Çapkını ve AB'de Kızılcık Şerbeti birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (17 Mart 2023)

17 Mart 2023 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Yalı Çapkını ve AB'de Kızılcık Şerbeti birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (10 Mart 2023)

10 Mart 2023 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Yalı Çapkını ve AB'de Kızılcık Şerbeti birinci oldu.

Oyuncu Sıla Türkoğlu rüzgarı dinmiyor

Show TV’de ekrana gelen Kızılcık Şerbeti dizisinin yıldızı Sıla Türkoğlu’nun sosyal medyadaki rüzgarı dinmiyor.

Kızılcık Şerbeti dizisi reytinglerde atağa geçti

Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör'ün başrolünde yer aldığı Kızılcık Şerbeti dizisi, reytinglerde büyük atak yaptı ve şimdiye kadar aldığı en yüksek reytinglere ulaştı.

Reyting sonuçları açıklandı (3 Mart 2023)

3 Mart 2023 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Yalı Çapkını birinci oldu.

Kızılcık Şerbeti'ne damga vuran imam nikahı sahnesi! İzleyiciler çileden çıktı!

Show TV ekranlarında yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisinin dün akşam yayınlanan bölümünde sevgilisi Umut'a kaçmaya çalışan Nursema, tanımadığı bir kişiyle zorla imam nikahı kıyılarak evlendirildi. Kısa sürede gündem olan sahnenin ardından dizi ve kanala tepki yağmaya başladı.

Reyting sonuçları açıklandı (24 Şubat 2023)

24 Şubat 2023 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Yalı Çapkını birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (3 Şubat 2023)

3 Şubat 2023 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Yalı Çapkını birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (27 Ocak 2023)

27 Ocak 2023 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Yalı Çapkını birinci oldu.

Sıla Türkoğlu, keşfedilme hikayesini anlattı

Kızılcık Şerbeti dizisindeki performansıyla dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu Sıla Türkoğlu, keşfedilme hikayesini ilk defa anlattı. İşte haberin detayları...

Kızılcık Şerbeti dizisinden büyük reyting atağı

Show TV’de ekrana gelen Kızılcık Şerbeti dizisi büyük bir reyting yükselişi yaşadı.

Reyting sonuçları açıklandı (13 Ocak 2023)

13 Ocak 2023 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Yalı Çapkını birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (6 Ocak 2023)

6 Ocak 2023 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Yalı Çapkını birinci oldu.

Kızılcık Şerbeti’nde Doğa ve Fatih ilişkisi rayına oturdu mu?

Show TV’de ekrana gelen, yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.

Sıla Türkoğlu ile Doğukan Güngör aşk mı yaşıyor? İşte cevabı...

Kızılcık Şerbeti’nin aşıkları Sıla Türkoğlu ile Doğukan Güngör'e nazar değdi. İkili kaza geçirdi. Çeşme’den İstanbul’a dönmek için yola çıkan çift, geçirdikleri trafik kazasında büyük bir tehlike atlattı. Güngör’ün kullandığı araç büyük hasar alırken iki oyuncu kazayı yara almadan atlattı.

Reyting sonuçları açıklandı (30 Aralık 2022)

30 Aralık 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Yalı Çapkını birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (23 Aralık 2022)

23 Aralık 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Yalı Çapkını birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (16 Aralık 2022)

16 Aralık 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Yalı Çapkını birinci oldu.

Oyuncu Sıla Türkoğlu nasıl keşfedildi?

Kızılcık Şerbeti dizisinin yıldızı Sıla Türkoğlu, Hürriyet’ten Hakan Gence’ye verdiği röportajında ‘Aşk insanı kendine karşı bile ayaklandıran bir duygu’ dedi.

Reyting sonuçları açıklandı (2 Aralık 2022)

2 Aralık 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Yalı Çapkını birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (28 Ekim 2022)

28 Ekim 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Yalı Çapkını birinci oldu.

Kızılcık Şerbeti setinden ilk kareler geldi

Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör’ün başrollerinde yer aldığı Kızılcık Şerbeti dizisinin setinden ilk kareler geldi.

Kızılcık Şerbeti dizisinin afişi yayınlandı

Show TV'nin iddialı yeni dizisi Kızılcık Şerbeti’nin afişi yayınlandı.

Oyuncu Sıla Türkoğlu’nun yeni dizisi belli oldu

Emanet dizisiyle dikkatleri üzerine çeken Sıla Türkoğlu’nun yeni projesi merak konusuydu. Türkoğlu’nun yeni dizisi belli oldu. Oyuncu, Kızılcık Şerbeti dizisinde rol alacak.