Lain Haberleri

Lain Haberleri

Japon oyuncu Yoko Shimada, hayatını kaybetti

Shogun dizisiyle dünyayı sarsıp sonrasında alkol yüzünden kariyerini çöpe atan Altın Küre ödüllü Japon oyuncu Yoko Shimada, 69 yaşında hayatını kaybetti. Fırtınalı bir hayat yaşayan Yoko, zirveye çıktıktan sonra aynı hızla kariyerini çöpe atmıştı.

Oyuncu Jenna Jameson'a Guillain-Barré sendromu teşhisi konuldu

Bir dönemin cinsel içerikli filmlerinde rol alan oyuncu Jenna Jameson'a Guillain-Barré sendromu teşhisi konuldu. Jameson, şu anda yürüyemiyor.

Bu hafta hangi filmler vizyona girdi? İşte haftanın filmleri (10 Aralık 2021)

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 5'i yerli olmak üzere 10 film vizyona girdi. İşte vizyona giren yerli ve yabancı filmler…

Korona aşısının yan etkilerine bir yenisi daha eklendi

Avrupa Birliği ilaç düzenleyicisi Avrupa İlaç Ajansı (EMA) Amerika Birleşik Devletleri'nin ardından Johnson & Johnson'un Covid-19 aşısının olası yan etkilerine nadir görülen bir sinir dejenerasyonu Guillain-Barre sendromunu (GBS) eklediğini açıkladı.

Oyuncu Ernie Lively yaşamını yitirdi

Ünlü Holywood yıldızı Ernie Lively, kalbe bağlı komplikasyonlar sonucu Los Angeles'ta hayatını kaybetti.

Oyuncu Nathalie Delon yaşamını yitirdi

Fransız oyuncu Alain Delon'un eski eşi, Anthony Delon'nun annesi oyuncu ve modle Nathalie Delon'dan acı haber geldi. Delon'un 79 yaşında hayatını kaybettiği öğrenildi.

Ünlü sunucu Sophie Habboo'ya canlı yayında şok! Sevgilisi çırılçıplak kadraja girdi!

İngiliz sunucu Sophie Habboo, sosyal medya hesabı Instagram'dan canlı yayın yaparken hayatının şoklarından birisini yaşadı. Habboo, canlı yayında iken sevgilisi Jamie Laing çırılçıplak kadraja girdi. Sunucunun takipçileri o anlarda büyük şaşkınlık yaşadı.

Ünlü şef Taku Sekine intihar etti

Fransa’nın başkenti Paris’te Dersou adlı bir restoranı bulunan dünyaca ünlü Japon şef Taku Sekine’nin bir kadına cinsel saldırıda bulunduğu iddialarının ardından depresyona girdiği ve yaşamına son verdiği açıklandı.

Dünyayı sarsan seks skandalında mide bulandıran detaylar ortaya çıktı

İnsan kaçakçılığı, seks ticareti ve çocuk istismarı gibi suçlardan gözaltına alınan ve hücresinde ölü bulunan ABD'li iş insanı Jeffrey Epstein'ın 'seks kölesi' olarak çalışan bir kadın mide bulandıran açıklamalarda bulundu. Epstein ve geçen ay gözaltına alınan kız arkadaşı Ghislaine Maxwell'in zorla çalıştırdığı Virginia Giuffre, İngiliz Prensi Andrew'ün gizli fantezi ve fetişlerini anlattı.