Masterchef Görkem Haberleri

Masterchef Görkem Haberleri

MasterChef'te sistem değişti! İşte elenen yarışmacı...

MasterChef Türkiye 2021'in 12 Aralık Pazar akşamı ekrana gelen yeni bölümünde eleme heyecanı yaşandı. MasterChef'te bu hafta eleme adayı olan Görkem, Mert ve Eren tezgah başına geçerek şeflerin istedikleri yemekleri en iyi şekilde yapmaya çalıştı. Yarışmacı sayısının azalmasıyla birlikte eleme sistemi de değişti. Elemeye kalan isimler iki ayrı turda en yüksek puanı almaya çalıştı. Tadımların ardından ise ünlü şeflerin verdiği puanlar toplandı ve MasterChef'ten elenen isim belli oldu.

MasterChef'te iddialı isim eleme potasına girdi

MasterChef Türkiye'nin 8 Aralık Salı akşamı ekrana gelen 130. yeni bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. MasterChef'te mavi ve kırmızı takım yarışmacıları haftanın 2. dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Dokunulmazlık oyununda takımlar ikiye ayrıldı. Ayrı tezgahlarda birbirlerini görmeden aynı yemekleri yapmaya çalıştı. Kaybeden takım, haftanın ikinci eleme adayını çıkarmak zorunda kaldı. Peki, MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? İkinci eleme adayı kim oldu?

MasterChef'te bomba karar! O yarışmacılar geri döndü!

MasterChef 2021'in 15 Kasım Pazartesi yayınlanan son bölümünde büyük bir sürpriz yaşandı. MasterChef'te bu sezon elenen yarışmacılar, ana kadroya dönmek için mücadele etti. MasterChef'ten elenen son yarışmacı olan Azize Polat gözyaşlarıyla veda etmişti. MasterChef Azize elenmesinden bir gün sonra yarışmaya geri döndü. Geçtiğimiz aylarda elenen Görkem Demiral da yarışmaya geri döndü.