Maximum Group Haberleri

Maximum Group Haberleri

'Kız çocukları okusun, gelin olmasın'

Önceki gün düzenlenen Türkiye Kadın Zirvesi’nde Yılın Genç Kadın Girişimcisi Ödülü’nü alan Antalyalı genç turizmci Kader Özdemir, ‘Kız Çocukları Okusun Gelin Olmasın’ projesine sonuna kadar destek olduklarını söyledi

İlham veren kadınlar, Türkiye Kadın Zirvesi'nde buluştu

'Kadına Şiddet’e dikkat çekmek, kız çocuklarının okuması ve kadın istihdamına farkındalık yaratmak için 'Kadın Dünyadır' mottosu ile yapılan Türkiye Kadın Zirvesi, Türkiye’nin en önemli kadın isimlerini bir araya getirdi.

İlham veren kadınlar, Türkiye Kadın Zirvesi’nde buluşuyor

Dünyanın ve Türkiye'nin en temel sorunlarından biri olan ‘Kadına Şiddet’e dikkat çekmek, kadın istihdamına farkındalık yaratmak için ‘Kadın Dünyadır’ mottosu ile Türkiye Kadın Zirvesi projesi hayata geçirildi.

Türkiye Altın Marka Ödülleri sahiplerini buldu

Bu yıl 5. kez düzenlenen Türkiye Altın Marka Ödülleri, Zorlu Center-Raffles Hotel’de düzenlenen muhteşem organizasyonla sahiplerini buldu.

5. Türkiye Altın Marka Ödülleri için geri sayım başladı

Türkiye Marka Zirvesi, 19 Kasım Cuma akşamı Maximum Group- Baynet İnşaat ana sponsorluğunda gerçekleşecek. Zirvede 5. Türkiye Altın Marka Ödülleri’nin de sahiplerini bulacağı organizasyona iş, ekonomi, kültür, sanat, cemiyet, medya dünyasının zirvesindeki isimler katılacak.