Mehmet Dinçerler Haberleri

Mehmet Dinçerler Haberleri

Hadise'nin yeni evinin tadilatı için harcadığı para dudak uçuklattı

Son dönemde özel hayatıyla sık sık adından söz ettiren güzel şarkıcı Hadise'nin, geçtiğimiz ay 40 milyon TL'ye bir yalı dairesi satın alması magazin gündemine oturmuştu. Şimdilerde yeni dairesine taşınmak için gün sayan ünlü ismin, Yeniköy'deki evinin tadilatı için 3 milyon TL harcadığı ortaya çıktı.

Hadise'den yeni aşk bombası! Yaptığı yorum anında ifşa oldu!

Şarkıcı Hadise, yeni aşk bombasını patlattı. İş insanı Mehmet Dinçerler'den boşanan Hadise'nin yaptığı yorum, aşk iddialarını alevlendirdi.

Hadise ile boşanan Mehmet Dinçerler'in evden aldığı eşyalar ortaya çıktı

Hadise ve Mehmet Dinçerler geçtiğimiz hafta anlaşmalı bir şekilde evliliklerini sonlandırmışlardı. Dinçerler, Hadise ile ayrılma kararı aldıktan sonra evdeki gümüş tepsiyi ve robot süpürgeyi aldı.

Hadise'den boşanma sonrası ilk konser

Mehmet Dinçerler ile 5 aylık evliliği geçtiğimiz cuma günü sona eren Hadise, dün akşam İstanbul Beşiktaş'ta dinleyicileriyle buluştu. Hayranlarına ‘İyi ki varsınız’ sözleriyle seslenen şarkıcı, ‘Siz olmasanız ben burada olamam’ ifadelerini kullandı.

Hadise-Mehmet Dinçerler’in boşanması sonrası ortaya çıkan gerçek şoke etti

30 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen düğünle hayatını birleştiren Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evliliği yalnızca 5 ay sürdü. İkili, Beykoz 2. Aile Mahkemesi'nde görülen dava sonrası boşandı. Boşanma sonrası Hadise'nin Mehmet Dinçerler'e yüklü miktarda borç para verdiği ortaya çıktı. İşte detaylar...

Hadise ve Mehmet Dinçerler boşandı

30 Nisan'da nikah masasına oturan ünlü şarkıcı Hadise ve iş insanı Mehmet Dinçerler, evliliklerini noktaladı. Çift, 5 aylık evliliklerini Beykoz Adliyesi'nde sonlandırdı. Adliye çıkışı tarafların avukatları açıklamalarda bulundu.

Hadise ve Mehmet Dinçerler'in ayrılık sebebi ortaya çıktı

4.5 ay önce sessiz sedasız nikah masasına oturan şarkıcı Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler gündemden düşmüyor. ‘Sanat hayatımla ilgili Mehmet Dinçerler'den baskı görüyorum’ iddiasına bulunan Hadise, 14 Eylül'de Beykoz Adliyesi’nde boşanma davası açmıştı. Dinçerler’le boşanma davası olan Hadise’nin, klibinde ve konserinde Murda’yla samimi görüntüler vermesine, eşi Mehmet Dinçerler ve ailesinin tepki gösterdiği ortaya çıktı.

Hadise ile Mehmet Dinçerler’in boşanma tarihi belli oldu

Şarkıcı Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler boşanıyor. Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde görülen çekişmeli boşanma davasında çiftin anlaştığı ve Cuma günü dinlenecek tanığın ardından boşanacağı öğrenildi.

Boşanmaya hazırlanıyorlar! Mehmet Dinçerler'den Hadise'ye olay cevap!

4.5 ay önce aile arasında gerçekleşen törenle sessiz sedasız nikah masasına oturan şarkıcı Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler, geçtiğimiz günlerde ayrılık kararı aldı. Mehmet Dinçerler'den Hadise'nin açtığı boşanma davasına karşılık geldi. Dinçerler, Hadise'nin; ‘Sanat hayatıma yönelik kıskançlıklarından dolayı kısıtlamalarda bulunmaya başladığı’ sözlerine avukatı aracılığıyla yanıt verdi.

Hadise ile boşanmaya hazırlanan Mehmet Dinçerler, sosyal medya hesabını geri açtı

Geçtiğimiz nisan ayında Çırağan Sarayı'nda sessiz sedasız nikah masasına oturan şarkıcı Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler boşanmaya karar verdi. Hadise'nin boşanma davası açtığı iş insanı Mehmet Dinçerler, sosyal medya hesabını kapatmıştı. Son olarak Dinçerler'den sürpriz bir hamle geldi.

Mehmet Dinçerler’den boşanmaya hazırlanan Hadise, kolları sıvadı! Yeni ev arıyor!

Geçtiğimiz günlerde 4 aylık eşi Mehmet Dinçerler’e çekişmeli boşanma davası açan Hadise’nin yeni bir ev arayışına girdiği öğrenildi.

Şarkıcı Hadise'nin yüzüğüyle ilgili şoke eden gerçek ortaya çıktı! Meğer 3 milyon TL...

Hadise'nin Mehmet Dinçerler'e açtığı boşanma davası sonrası çok konuşulanlardan biri de Mehmet Dinçerler'in evlilik teklifi için verdiği 3 milyon TL'lik yüzüğü ve düğün takılarını geri istemesiydi. Ünlü şarkıcı evliliği resmen bitmeden ikinci şok yaşadı.

Mehmet Dinçerler ile boşanmaya hazırlanan Hadise'nin fırlattığı yüzükle ilgili şok gerçek ortaya çıktı!

İş insanı Mehmet Dinçerler'den boşanma kararı alan Hadise, İstanbul konseri sırasında Dinçerler’in geri istediği iddia edilen yüzüğü çıkarıp atmasıyla gündem olmuştu. Hadise'nin sahnede fırlattığı yüzükle ilgili şaşırtan gerçek ortaya çıktı. İşte detaylar...

Mehmet Dinçerler ile boşanmaya hazırlanan Hadise’ye anne desteği

Mayıs ayında nikâh masasına oturduğu Mehmet Dinçerler’e boşanma davası açan Hadise’ye zor günlerinde annesi destek olacak.

Hadise ile Mehmet Dinçerler’in boşanma kararı sonrası o liste ortaya çıktı! İşte bomba detaylar...

Bir süredir evliliklerinde sorun yaşadıkları bilinen Hadise ve Mehmet Dinçerler'in boşanacağı ortaya çıktı. Basına yansıyan haberlerin ardından Hadise'ye Çırağan Sarayı'nda gerçekleşen düğünde takılan takılar merak konusu oldu. Çok geçmeden o liste ortaya çıktı. İşte detaylar...

Hadise ile boşanma aşamasında olan Mehmet Dinçerler'den yeni hamle

Hadise ile ayrılık aşamasında olan Mehmet Dinçerler’in geçmiş yıllarda paylaştığı Twitter içerikleri gün yüzüne çıktı. Büyük bir tepki alan Mehmet Dinçerlerçareyi sosyal medya hesaplarını kapatmakla buldu.

Hadise ile boşanmaya hazırlanıyor! Mehmet Dinçerler'den iddialara cevap!

Hadise, sosyal medya hesabından Mehmet Dinçerler ile boşanacaklarını duyurdu. Şarkıcı, paylaşımında ‘Anlaşarak sonlandıramadığımız için boşanma davası açtım’ dedi. Hadise'nin ardından Mehmet Dinçerler de açıklama yaptı ve hakkındaki iddiaları cevapladı.

Mehmet Dinçerler'e boşanma davası açmıştı! Hadise'den ilk açıklama geldi!

Bir süredir evliliklerinde kriz yaşadıkları konuşulan şarkıcı Hadise ve Mehmet Dinçerler boşanıyor. 4 aylık evliliğini sonlandırmak için boşanma davası açan Hadise’den konuyla ilgili ilk açıklama geldi.

Boşanmaya hazırlanan Hadise ve Mehmet Dinçerler cephesinde bir flaş gelişme daha!

Bir süredir evliliklerinde kriz yaşadıkları konuşulan Hadise ve Mehmet Dinçerler'den kötü haber geldi. Hadise, 4 aylık evliliğini bitirmek için harekete geçti. Çift, sosyal medyada da birbirini takipten çıkarak fotoğraflarını sildiler.

Hadise ve Mehmet Dinçerler boşanıyor

Geçtiğimiz aylarda evlenen ve son günlerde evliliklerinde kriz olduğu iddia edilen Hadise ve Mehmet Dinçerler’in boşanacağı öne sürüldü.

Mehmet Dinçerler'in 'Hadise' sessizliği

Hadise ile evliliğinde kriz yaşadığı öne sürülen Mehmet Dinçerler, önceki gün Ortaköy'deydi. İş insanı, basın mensuplarının özel hayatıyla alakalı sorularını cevapsız bırakmayı tercih etti.

Hadise’den sonra Mehmet Dinçerler de sessizliğini bozdu! O iddialara çok sert yanıt!

Geçtiğimiz mayıs ayında Mehmet Dinçerler ile nikah masasına oturan Hadise hakkında ‘bebeğini düşürdü', 'eşinin çocuk isteğini geri çevirdi’ iddiaları ortaya atıldı. Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından çıkan haberlere cevap verdi. Çok gecmeden Mehmet Dinçerler de Twitter hesabında manidar bir paylaşım yaptı.

Şarkıcı Hadise, sessizliğini bozdu! O iddialara cevap verdi!

Geçtiğimiz Mayıs ayında Mehmet Dinçerler ile nikah masasına oturan Hadise, hakkında ‘Bebeğini düşürdü', 'Eşinin çocuk isteğini geri çevirdi’ iddiaları ortaya atıldı. Ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabından çıkan haberlere cevap verdi.

Hadise ve Mehmet Dinçerler'in annesi devreye girdi! Küslüğün nedeni ortaya çıktı!

Hadise ve Mehmet Dinçerler’in evliliğinde kriz olduğu iddia edildi. Geçtiğimiz aylarda nikah masasına oturan çifti aileleri barıştırmaya çalışıyor.

Hadise ve Mehmet Dinçerler arasındaki 'kriz' iddialarına ilk yanıt!

Geçtiğimiz mayıs ayında hayatlarını birleştiren şarkıcı Hadise ve iş insanı Mehmet Dinçerler'in evliliklerinde kriz yaşadığı ileri sürüldü. Ayrılık dedikodularının ardından Hadise cephesinden söylentilere ilk yanıt geldi. Hadise'ye yakın bir kaynak söz konusu iddiaların 'gerçek dışı' olduğunu belirtti.

Yüzükler çıktı! Hadise ve Mehmet Dinçerler arasında neler oluyor?

Geçtiğimiz aylarda nikah masasına oturan Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evliliğinde kriz olduğu iddia edildi. Geçtiğimiz gün konserinde gözyaşlarına boğulan popçu, eşinin hediyesi olan yüzüğü bir süredir takmazken; Dinçerler de önceki gün ilk kez alyanssız görüntülendi.

Sessiz sedasız Mehmet Dinçerler ile evlenmişti! Hadise, hamile mi?

Geçtiğimiz aylarda evlenen ve bir süredir ortalarda olmayan Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. Hadise hamile mi? İşte detaylar...

Hadise'den beklenen Dinçerler hamlesi geldi

Nisan ayında iş insanı Mehmet Dinçerler ile nikah masasına oturan şarkıcı Hadise Açıkgöz, evlendikten iki ay sonra sosyal medyada hesabında soyadını 'Dinçerler' olarak değiştirdi.

Hande Erçel'e '270 bin TL'lik Marmaris tatili' sorusu

Son dönemin en popüler oyuncularından Hande Erçel, meslektaşı Kerem Bürsin'den ayrıldıktan sonra Kaan Yıldırım ile sürpriz bir aşka yelken açtı. Gözlerden uzak tatil yapmak isteyen ikilinin Marmaris'te lüks bir oteli tercih ettiği ve gazetecilere görüntü vermemek için 270 bin TL'ye 3 günlük villa kiraladıkları iddia edilmişti. Güzel oyuncuya çok konuşulan bu haberler soruldu.

Hande Erçel ile aşk yaşayan Kaan Yıldırım ilk kez konuştu

Oyuncu çift Hande Erçel ile Kaan Yıldırım, aşklarının belgelenmesinin ardından ilişkileriyle ilgili sorulara da yanıt vermeye başladı. Erçel'in ardından Yıldırım da konuyla ilgili suskunluğunu bozdu.