Meta Haberleri

Meta Haberleri

Mark Zuckerberg, WhatsApp’ın potansiyelini kullanmak istiyor

Meta'nın kurucusu ve CEO'su Mark Zuckerberg, WhatsApp üzerinden para kazanmak istediğini açıkladı! İşte detaylar...

WhatsApp, yeni özelliğiyle Instagram’a dönecek!

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kullanıcıları için video modunu test etmeye başladı! İşte detaylar...

WhatsApp'ta hayaldi, sonunda gerçek oldu

WhatsApp'ta her şeyi yapabiliyor ama kendi kendimize mesaj atamıyorduk. WABetaInfo'nun yaptığı tespite bu özellik test edilmeye başlandı.

WhatsApp kullanan milyonları ilgilendiren değişiklik

Dünyada yüz milyonlarca insanın kullandığı WhatsApp uygulamasında birtakım değişiklikler yapıldı. WhatsApp'tan yapılan açıklamada, 'Topluluklar' özelliğinin kullanıma sunulduğu duyuruldu.

WhatsApp, numara kaydetmeyi sevmeyenler için yeni özellik getiriyor

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, grup sohbetlerinde karışıklık olmaması için kişilerin profil fotoğrafına da yer verecek.

Türkiye’de WhatsApp çöktü! Mesajlar gitmiyor!

Türkiye saati ile 10.00 sularında WhatsApp çöktü. Bazı kullanıcılar mesajların iletilemediğini ve tek tıkta kaldığını söylerken bazı kullanıcılar ise mesajların iletildiğini fakat cevap verilemediğini açıkladı.

Instagram’dan çok konuşulacak güncelleme! Artık planlama yapılabilecek!

Instagram'ın sahibi Meta'nın bir sözcüsü uygulamaya getirilecek yeni bir özelliği duyurdu. Bu özelliğin ‘bir gönderinin paylaşım gününü ve saatini daha önceden ayarlama’ üzerine yapıldığı açıklandı.

WhatsApp gruplarında yeni dönem başlıyor

Meta'nın sahip olduğu anlık mesajlaşma platformu WhatsApp, kullanıcı deneyimini yükseltmek için gruplardaki katılımcı sayısını artırıyor.

WhatsApp’ta ekran görüntüsü almak tarihe karışıyor

WhatsApp ekran görüntüsü almayı zorlaştırıyor. Bir kez görüntüle olarak seçilen medyaları kaydetmek mümkün olmayacak.

Meta, Facebook ve Instagram’da NFT dönemini başlatıyor

Facebook'un üst şirketi Meta, NFT dünyasında yer almaya çalışıyor. Şirket, Facebook ve Instagram için NFT özelliğini duyurdu.

WhatsApp görüşmelerine 2 yeni özellik geliyor

WhatsApp, kullanışlı özelliklerle birlikte gelişmeye devam ediyor. Meta, WhatsApp aramalarına linkle katılma özelliği üzerinde çalışıyor.

Instagram Hikayeler'i beklenen özelliği nihayet alıyor

Instagram Hikaye süresi uzatılıyor. Kullanıcıların yıllardır beklediği değişiklik sayesinde 60 saniyelik Hikaye yüklemek mümkün olacak.

Facebook ve Instagram’ın sahibi Mark Zuckerberg yeniden baba oluyor

Facebook, Instagram, WhatsApp ve Messenger'ın çatı kuruluşu Meta'nın sahibi Mark Zuckerberg ve eşi Priscilla Chan'ın üçüncü çocuklarını bekledikleri açıklandı.

WhatsApp, merakla beklenen özelliği getiriyor! Görünmez olmak mümkün!

Popüler mesajlaşma platformu WhatsApp, uzun zamandır beklenen çevrim içi gizleme özelliğini getiriyor. İşte detaylar…

Facebook, Discord’a rakip oluyor

Topluluk Sohbetleri ile kullanıcılar hem Facebook hem de Messenger'da ilgilendikleri konular etrafında topluluklarıyla iletişim kurabilecek.

Facebook, Instagram ve WhatsApp’ta kullancıların canını sıkacak yeni dönem!

Meta çalışanlarına gönderilen bir nota göre, Facebook, Instagram ve WhatsApp'ta olası ücretli özellikleri belirlemek ve oluşturmak için yeni bir organizasyon oluşturuluyor.

WhatsApp’tan market alışverişi dönemi başlıyor

WhatsApp, alışveriş dünyasını platformuna taşıyor. Şirket, JioMart ile ortaklık kurarak ilk adımını attı. İşte ayrıntılar...

WhatsApp Durum’da yeni dönem! Artık gözünüzün önünde olacak!

Popüler mesajlaşma platformu WhatsApp, yeni bir Durum özelliği üzerinde çalışıyor. Buna göre WhatsApp Durum'ları Sohbetler'de görünecek.

TikTok’tan rekabeti artıracak yeni özellik

Son zamanların en popüler platformu TikTok, kullanıcıların, hikayelerini Facebook ve Instagram'da paylaşmalarına izin verecek.

WhatsApp’ta ekran görüntüsüne son! Yeni özellik test aşamasında!

Son dönemde birçok yenilik için çalışmalarını sürdüren WhatsApp, ekran görüntüsü engelleme özelliğini de test etmeye başladı.

Facebook ve Instagram'ın o özelliği WhatsApp'a geliyor

WhatsApp'a yeni bir özellik daha geliyor. Facebook ve Instagram'dan bildiğimiz bu özellikle WhatsApp kullanıcıları profil fotoğrafları yerine avatar kullanabilecek.

Whatsapp'tan bomba özellik! Artık bunu yapabileceksiniz!

Whatsapp'ın sahibi olan Meta, uygulamanın yeni güvenlik önlemlerini duyurdu. yeni güvenlik özelliklerine göre uygulamaya birçok yenilik gelecek.

WhatsApp’tan yeni özellik! Platformu keşfetmek kolaylaşıyor!

WhatsApp, kullanıcılarına sunduğu yeni özellikleri tanıtabilmek için WhatsApp sohbet botu özelliğini test ediyor.

Whatsapp'ta 'Mesajıma neden cevap vermedin?' dönemi bitiyor

WhatsApp, kullanıcıların çevrimiçi durumlarını tamamen gizlemelerini sağlayan yeni bir gizlilik ayarı üzerinde çalışıyor. Meta'nın uygulaması böylece kullanıcılarına son görülme tarihlerini ve online olup olmadıklarını kimlerin görebileceğini sınırlama imkanı veriyor. Hedefte 'Stalk'çular var.

Instagram’a yeni alışveriş özelliği! DM’de kullanıma sunuldu!

Instagram, kullanıcıların DM (Direkt Mesaj) penceresinden alışveriş yapabilmesine olanak tanıyan yeni bir özelliği kullanıma sundu. Alışveriş yapmak için sohbet ekranını terk etme zorunluluğunu ortadan kaldıran özelliğin, güncel olarak yalnızca seçili ülkelerdeki Instagram kullanıcıları tarafından deneyimlenebildiği ifade edildi.

WhatsApp'ta 2 gün 18 saat kuralı! İkiye katlandı!

WhatsApp daha önce 1 saat 8 dakika 16 saniye olan mesaj silme süresi kuralını 2 gün 12 saat seviyesine çıkarma kararı aldı.

Meta duyurdu! Instagram Reels için yeni dönem!

Instagram kullanıcılarını ekrana kilitlemeyi başaran Reels, daha iyi bir deneyim sunabilmek için yeni döneme geçiş yapıyor.

Instagram, TikTok olma yolunda ilerliyor! Yeni özelliği test ediyor!

Popüler sosyal medya uygulaması Instagram, tam ekran formatını test ediyor. TikTok benzeri özellikle şirket, videoları öne çıkaracak.

Instagram Reels’de yeni dönem! Beğeni ve görüntülemeye veda!

Instagram platformun Reels özelliğinin beğenilere ve görüntülemelere odaklı olmadığını kanıtlamak adına önemli bir adım atmaya hazırlanıyor.

WhatsApp'ta yeni bir dönem başlıyor! Güvenlik 2 katına çıkacak!

WhatsApp'ın güvenlik konusunda ne kadar hassa olduğu biliniyor. Zaten bir dizi güvenlik özelliğine sahip olan anlık mesajlaşma uygulaması, güvenliği iki katına çıkaracak bir çalışma başlattı.