Minik Serçe Haberleri

Minik Serçe Haberleri

Alina Boz’dan Mithat Can Özer ile evlilik sorusuna ilginç yanıt

'Minik Serçe' lakaplı sanatçı Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer ile aşk yaşayan Alina Boz, evlilik sorularına yanıt verdi. Ünlü oyuncu, ‘5 yıldır soruyorsunuz. Zaten olursa da haberiniz olur ama benim için şu an kariyer ön planda. Kariyerime bakıyorum’ açıklamasını yaptı.

Sezen Aksu’nun acı günü! Özel mezar yaptırdı!

Türk pop müziğinin usta ismi Sezen Aksu, yaşamını yitiren kedisi için evinin bahçesine özel bir mezar yaptırıp oraya gömdürttü.

Sezen Aksu’nun yeni şarkısı sosyal medyada gündem oldu

Sanatçı Sezen Aksu'nun yeni şarkısı yayınlandı. 'Belki De Aşk Lazım Değildir' isimli şarkı yayınlanır yayınlanmaz sosyal medyada gündem oldu.

Yıldız Tilbe’den Sezen Aksu’ya sürpriz

Usta sanatçı Yıldız Tilbe, Minik Serçe Sezen Aksu'ya kedi armağan etti.

Sezen Aksu’nun kolit hastalığı tekrarladı

Daha önce 2014 yılında kolit hastalığı nedeniyle ameliyat olan 'Minik Serçe' lakaplı 65 yaşındaki Sezen Aksu'nun hastalığının nüksettiği iddia edildi.

Sezen Aksu’dan rapçi Şanışer’e destek

Son olarak ‘Susamam’ şarkısı ile büyük beğeni toplayan Şanışer, 'Kara Geceler' isimli şarkıda Minik Serçe Sezen Aksu ile düet yaptı.

Sezen Aksu'dan hayranlarını üzen haber

Sanat dünyasının Minik Serçe'si Sezen Aksu'dan hayranlarını üzen bir açıklama geldi. Aksu, ‘Sahnelere geri döner misiniz?’ sorusuna ‘Ben böyle çok iyiyim hiç dönmeyi düşünmedim, düşünmüyorum. Bundan sonrası benim hayatım’ dedi.

Murat Boz'un büyük pişmanlığı

Ünlü şarkıcı Murat Boz, en büyük pişmanlığını açıkladı. Şu aralar yeni albüm çalışmalarına başlayan Boz’un Sezen Aksu da şarkı istediği öğrenilirken şarkının daha önce Minik Serçe ile işbirliği yapmadığı için pişman olduğu iddia edildi.

Sezen Aksu’nun babası Sami Yıldırım taburcu oldu

Türk pop müziğinin ’Minik Serçe’si Sezen Aksu’nun solunum sıkıntısı nedeniyle İzmir’de hastaneye kadırılan babası Sami Yıldırım (91), 5 gün süren tedavisinin ardından bugün taburcu edildi.