Müge Anlı Ile Tatlı Sert Haberleri

Müge Anlı Ile Tatlı Sert Haberleri

Reyting sonuçları açıklandı (26 Ocak 2023)

26 Ocak 2023 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Al Sancak ve AB'de Camdaki Kız birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (24 Ocak 2023)

24 Ocak 2023 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Esra Erol’da ve AB'de Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (19 Ocak 2023)

19 Ocak 2023 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Müge Anlı ile Tatlı Sert ve AB'de Al Sancak birinci oldu.

Müge Anlı’ya çıkan sapık Sinan Sardoğan hakkında şoke eden detaylar ortaya çıktı

Arife Gökçe'nin kaybından sorumlu tutularak Müge Anlı'ya çıkarılan Sinan Sardoğan, 12 yaşındaki erkek çocuğuna cinsel tacizden cezaevine gönderilmişti. Sapık Sinan'ın rahatsızlıklarını uzman psikolog anlattı.

Reyting sonuçları açıklandı (18 Ocak 2023)

18 Ocak 2023 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Kuruluş Osman birinci oldu.

Müge Anlı, ‘Genç kızı yatağına alıyor’ diye bağırdı! Dudak dudağa fotoğrafları ortaya çıktı!

Müge Anlı'da 51 yaşındaki üfürükçü Süleyman ile 18 yaşındaki Hilal'in konusu işlenirken canlı yayında ortalık karıştı. İkisinin Hilal henüz 17 yaşındayken dini nikah kıymayı planladığı iddia edilirken Müge Anlı, çok sinirlendi ve Süleyman'a niyetini sordu. Süleyman, Hilal'e dönüp evlenme teklifi edince stüdyo yıkıldı. Anlı, ‘Nikahına da değil, yatağına alıyor’ diyerek çıkıştı.

Reyting sonuçları açıklandı (17 Ocak 2023)

17 Ocak 2023 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Esra Erol’da ve AB'de Ben Bu Cihana Sığmazam birinci oldu.

Müge Anlı’daki sapık Sinan Sardoğan intihar mı etti? İşte son durumu…

Müge Anlı'da aranan Arife Gökçe olayında baş şüpheli olan Sinan Sardoğan, tutuklanmıştı. Sapık Sinan'ın cezaevinde intihar ettiğine dair haberler yapıldı. Ancak haberler asılsız çıktı.

Reyting sonuçları açıklandı (16 Ocak 2023)

16 Ocak 2023 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Alparslan Büyük Selçuklu birinci oldu.

Çoklu cinsel ilişki itirafı olay olmuştu! Müge Anlı’daki Derya Yalçınkaya’nın vasiyeti ortaya çıktı!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaptığı çoklu ilişki itirafıyla akıllara durgunluk veren Derya Yalçınkaya’nın sosyal medya hesabından vasiyetini paylaştığı ortaya çıktı.

Reyting sonuçları açıklandı (12 Ocak 2023)

12 Ocak 2023 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Camdaki Kız birinci oldu.

Arif Verimli'den Müge Anlı'yı çıldırtacak itiraf! 'Programda yaşananlar...'

14 yıl boyunca Müge Anlı ile Tatlı Sert programında izleyici karşısına çıkan Uzman Psikiyatrist Arif Verimli, Katarsis'te Gökhan Çınar'ın konuğu oldu. Özel hayatına ve kariyerine dair açıklamalar yapan Arif Verimli, 'Müge Anlı ile çalıştığınız için pişman mısınız?' sorusuna bakın ne yanıt verdi.

Reyting sonuçları açıklandı (11 Ocak 2023)

11 Ocak 2023 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Kuruluş Osman birinci oldu.

Müge Anlı, 'Midem kaldırmıyor' diyerek anlattı! İşte Sinan Sardoğan'ın iğrenç fantezileri...

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Arife Gökçe'nin kaybolmasının ardından Sinan Sardoğan ile ilgili ortaya çıkan detaylar hem stüdyodakileri hem de ekran başındakileri çıldırtmıştı. Bir çocuğa cinsel istismarda bulunduğu için tutuklanan Sinan'la alakalı yeni detaylar ortaya çıktı. Elinde ses ve görüntü kaydı olduğunu söyleyen Müge Anlı 'Midem kaldırmıyor fantezilerinin sınırı yok' diyerek ayrıntıları açıkladı. Öte yandan Arife Gökçe'nin kaybolması olayındaki 'define' iddiası da dikkat çekti.

Reyting sonuçları açıklandı (10 Ocak 2023)

10 Ocak 2023 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Ben Bu Cihana Sığmazam ve AB'de Masterchef Türkiye birinci oldu.

Müge Anlı’nın programına çıkan Sinan Sardoğan tecavüz ettiği küçük çocuğu böyle kandırmış! Dehşete düşüren ifadesi ortaya çıktı!

Türkiye'nin gündemine oturduğu Arife Gökçe'nin kaybolması olayıyla tanıdığı Sinan Sardoğan, İstanbul'da 12 yaşındaki bir çocuğa cinsel istismar suçundan tutuklanmıştı. İstismara uğrayan çocuğun ifadesi ortaya çıktı. Sinan'ın kendisini 'Osman' olarak tanıttığını ifade eden çocuk, Sinan'ın ‘Bakkallara şişe satıyorum, bana yardım eder misin? Benimle gel yakında bir yere götüreceğim orada şişe var’ diyerek metruk bir alana götürdüğünü ifade etti.

Reyting sonuçları açıklandı (9 Ocak 2023)

9 Ocak 2023 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Müge Anlı ile Tatlı Sert ve AB'de Alparslan Büyük Selçuklu birinci oldu.

Müge Anlı'daki Sinan Sardoğan olayında yeni gelişme! İğrenç detaylar ortaya çıktı!

Müge Anlı'da günlerdir konuşulan, Arife Gökçe'nin kaybından sorumlu tutulan Sinan Sardoğan çocuğa cinsel istismarda tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olayla ilgili iğrenç detaylar da ortaya çıktı. Meğer 12 yaşındaki çocuğa tecavüz etmiş.

Reyting sonuçları açıklandı (6 Ocak 2023)

6 Ocak 2023 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Yalı Çapkını birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (5 Ocak 2023)

5 Ocak 2023 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Kuruluş Osman birinci oldu.

Müge Anlı'nın canlı yayınında stüdyo fena karıştı! Saldırıya uğrayınca gözyaşlarına hakim olamadı!

Kayıp olarak aranan 5 çocuklu yaşlı kadına attığı müstehcen mesajlardan dolayı günlerdir Müge Anlı ile Tatlı Sert programına çıkan Sinan Bey, bugün canlı yayında sinir krizi geçirdi. Sözlerinden dolayı kayıp kadının çocuklarını sinirlendiren Sinan Bey, gözyaşlarına hakim olamadı.

Müge Anlı'yı canlı yayında şoke eden hareket! Bu kadarını beklemiyordu! ‘Bak Müge Hanım...’

Müge Anlı, daha önce ‘Bacaklarıma bakma, senin beynini ararım’ diyerek azarladığı Sinan Sardoğan ile canlı yayına birbirine girdi. Anlı'nın kendisine kızmasıyla sinirlenen Sinan Bey, ‘Bak Müge Hanım adamı sinirlendirme. Geçen 'beyninden kan getireceğim' diyordun niye getirmedin. Hadi getir’ dedi.

Reyting sonuçları açıklandı (3 Ocak 2023)

3 Ocak 2023 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Müge Anlı ile Tatlı Sert birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (2 Ocak 2023)

2 Ocak 2023 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Müge Anlı ile Tatlı Sert ve AB'de Alparslan Büyük Selçuklu birinci oldu.

Müge Anlı çıldırdı, tacizci Sinan'a bağırdı! ‘Benim bacaklarıma bakma, yararım senin beynini’

Müge Anlı, kendisinden yaşça büyük kadınları taciz eden Sinan Sardoğan'a tepki gösterdi. Arife Gökçe'nin kaybolmasında baş şüpheli olan Sinan Sardoğan'ın tutarsız yanıtları hem izleyicileri hem de Müge Anlı'yı bezdirdi. Müge Anlı sorularına kaçak yanıt veren Sinan Sardoğan'a ‘Bacaklarıma bakma yararım senin beynini’ diyerek tepki gösterdi.

Kadınları taciz eden Sinan Sardoğan, Müge Anlı'yı çıldırttı! 'Beynini yararım'

Kendisinden yaşça büyük kadınlara cinsel organını göstererek taciz eden ve çirkin mesajlar atan Sinan Sardoğan hakkındaki iddialar Müge Anlı'yı çileden çıkardı. Anlı, ‘Beni yolda görürsen sakın 'merhaba' deme. Beynini yararım’ dedi.

Müge Anlı'daki sapık Sinan Sardoğan'la ilgili çıldırtan iddia! Foyası ortaya çıktı!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Arife Gökçe'nin kaybolmasındaki esrar perdesi aralanmaya devam ederken ortaya çıkan ayrıntılar şoke ediyor. Gökçe'ye cinsel içerikli mesajlar attığı öne sürülen Sinan hakkında canlı yayında olgun kadınları taciz ettiği iddia edildi. Askerlik arkadaşı Sinan için ‘Banyo yapmazdı. Yaptım derdi. Ama 40 kişiyiz banyo yaptığını hiç görmüyorduk’ derken bir başka kişi ‘Yolda gördüm. Çok afedersin pantolonunu indirip cinsel organıyla hareketler yaptı’ diye konuştu.

Reyting sonuçları açıklandı (30 Aralık 2022)

30 Aralık 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Yalı Çapkını birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (29 Aralık 2022)

29 Aralık 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Aldatmak ve AB'de Camdaki Kız birinci oldu.

Müge Anlı'yı çıldırtan sapık hakkında yeni bir skandal daha! ‘Camın önünden geçerken elini...’

Müge Anlı'da günlerdir Arife Gökçe'nin kaybı konuşuluyor. Sinan isimli sapık hakkında neler söylendi neler. Telefona bağlanan bir kadın ise herkesi dehşete düşürdü. Kadın, ‘Camın önünden geçerken elini orasına dokunup...’ diyerek Sinan'ın mide bulandıran hareketlerini anlattı.