Nicolas Cage Haberleri

Nicolas Cage Haberleri

Oyuncu Nicolas Cage, üçüncü kez baba oldu!

Geçtiğimiz yıl Şubat ayında nikah masasına oturan aktör Nicolas Cage ile Riko Shibata'nın çocukları dünyaya geldi. Daha önce 4 evlilik yapan, Weston Coppola ve Kal-El adında 2 çocuğu bulunan Cage, üçüncü kez baba olmanın mutluluğunu yaşadı.

Türk İş İnsanı Aslan Özer, dünyaca ünlü şirkete ortak oldu

Türkiye ve dünyada yaptığı yatırımlar ile adından söz ettiren Türk iş insanı Aslan Özer, dünyaca ünlü prodüksiyon şirketine ortak oldu. Tüm dünyada faaliyet gösteren Industry Works Studios şirketine birçok projede mali yardım sağlayan iş insanı Özer, kendisine gelen ortaklık teklifini kabul etti.

The Unbearable Weight of Massive Talent'tan fragman geldi

Nicolas Cage'in kendisini oynadığı suç komedisi The Unbearable Weight of Massive Talent'tan fragman yayınlandı. Cage'e Pedro Pascal ve Tiffany Haddish'in eşlik ettiği film, ülkemizde 29 Nisan'da gösterime girecek.

Oyuncu Nicolas Cage, üçüncü defa baba oluyor

57 yaşındaki Nicolas Cage, 27 yaşındaki Riko Shibata ile bir bebek beklediğini duyurdu. Cage'in, önceki ilişkilerinden biri 16, diğeri 31 yaşında iki çocuğu bulunuyor.

Nicolas Cage’in Riko Shibata ile evlenmesinin nedeni belli oldu

Geçtiğimiz şubat ayında kendisinden 31 yaş küçük Riko Shibata ile evlenen oyuncu Nicolas Cage, yaş farkıyla ilgili gelen eleştirilere yanıt verdi.

Oyuncu Nicolas Cage, 31 yaş küçük sevgilisiyle beşinci kez evlendi 

Hollywood'un ünlü yıldızlarından Nicolas Cage, beşinci kez dünyaevine girdi. Cage, 31 yaş küçük sevgilisi Riko Shibata'yla Las Vegas'ta evlendi.