Photoshop Haberleri

Photoshop Haberleri

Sevcan Orhan’dan çok konuşulacak sözler! ‘Sosyal medyadaki fotoğraflar nitelikli dolandırıcılık’

Türk Halk Müziği sanatçısı Sevcan Orhan, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü isim, sosyal medyada paylaştıkları fotoğraflara filtre ve photoshop yapanları eleştirerek ‘Nitelikli dolandırıcılık’ ifadelerini kullandı. Orhan, kendi fotoğraflarına hiçbir müdahalede bulunmadığını da ekledi.

Seda Akgül'ün son hali şoke etti! Bakın, kime benzetildi!

Bir süredir ekranlardan uzak olan Seda Akgül son pozlarıyla gündeme bomba gibi düştü. Mahalle baskısından kilo verdiğini söyleyen Seda Akgül filtre ve photoshopla gençliğine döndü. Seda Akgül'ü görenler 'Survivor Sude sandım' yorumlarını yaptı.

Seren Serengil'in fotoğrafındaki detayı fark eden takipçileri çağrıda bulundu! 'Hemen sil'

Şarkıcı Seren Serengil, uzun zaman sonra sahnelere döndü. Batum'da sahneye çıkan Serengil, beyaz bir elbise giydi. Sahneden karelerini paylaşan ünlü şarkıcının fotoğrafını gören takipçileri peş peşe ‘Hemen sil koluna ne olmuş öyle?’ yorumları yaptı.

Seren Serengil'den takipçilerini şoke eden hareket

Ünlü sunucu Seren Serengil, photoshop'lu paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. Daha önce bacağını photoshop'la silen ve çok konuşulan Serengil, bu kez de göbek deliğini sildi. Serengil'in bu rötuşunun nedenini kimse anlayamadı.

Seren Serengil, yine yaptı yapacağını! Bu kez de…

Photoshop'tan vazgeçemeyen Seren Serengil, son paylaşımıyla yine sosyal medyanın diline düştü.

Seren Serengil, photoshop kurbanı oldu

Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ile Maldivlere tatile giden Seren Serengil, mayolu fotoğraflarını takipçileriyle paylaştı. Serengil’in mayolu fotoğrafına yapılan photoshop gözlerden kaçmadı. Başarısız photoshop sosyal medyada dalga konusu oldu.

Aleyna Tilki'den kalçası hakkındaki eleştirilere ilginç yorum

Önceki gün Instagram'dan kalçasını ön plana çıkaran bir fotoğrafını paylaşan Aleyna Tilki, photoshop yaptığını söyleyen takipçisine 'Aynaya bakınca ben de gerçek olduğuna inanamıyorum' cevabını verdi.

Dua Lipa’nın bikinili pozu 1.5 ay sonra gündem oldu

Ünlü şarkıcı Dua Lipa ve sevgilisi Anwar Hadid, ocak ayında Miami'ye tatile gitmiş ve ikilinin romantik görüntüleri gündem olmuştu. Aradan geçen bir buçuk ay sonra ise, ünlü şarkıcının Photoshop'lu fotoğrafları sosyal medyanın diline düştü.