Rap Müzik Haberleri

Rap Müzik Haberleri

Aslan Sayım’dan rap müzik!  Kafalar Leyla yayınlandı!

Ünlü sanatçılarla yaptığı röportajla adını duyuran başarılı gazeteci ve Dj Aslan Sayım’ın ikinci şarkısı ‘Kafalar Leyla’sı Dinç Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı.

İlber Ortaylı'nın rap müzikle imtihanı! Yorumları olay oldu!

Ünlü tarihçi Prof. Dr. İlber Ortaylı, katıldığı bir YouTube programında özellikle 'Z Kuşağı' gençlerin çok sevdiği yerli rap şarkılarını dinleyerek yorum yaptı. Gazapizm, Uzi - Krvn, Heijan, Muti, Critical, Uzi - Le Cane kliplerini izleyen ünlü tarihçi, ‘Laflar fena değil ama telaffuz meselesi. Bunlar musiki değil ama enterasan, zeki insanlar oldukları belli’ dedi.

Rapçi Goonew öldükten sonra da sahneye çıktı, hayranları cesediyle eğlendi!

ABD'de vurularak öldürülen Goonew isimli rapçi, hayranları tarafından ilginç bir şekilde anıldı. Rapçinin cansız bedeni sahneye sabitlendi ve hayranları önünde dans edip şarkı söyledi.

Amerikalı rapçi DMX hayatını kaybetti

ABD’li rapçi ve aktör DMX, kalp krizi geçirmesinin ardından kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Yakınları ünlü rapçiyi ‘sonuna kadar savaşan bir savaşçı’ olarak nitelendirdi.

Yıllarca saklamış! Hazal Kaya, ilk kez açıkladı!

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, Exxen'de katıldığı programda yıllarca sakladığı şeyi ilk kez açıkladı. Duyunca çok şaşıracaksınız.

Şenay Devi'den pop müzik-rap müzik tartışmasına yön verecek açıklama

Pop müzik-rap müzik tartışmaları hız kesmeden devam ediyor. Son günlerde pop müziğin önüne geçtiği konuşulan rap müzik hakkında Dr. Astrolog Şenay Devi'den şaşırtan açıklamalar geldi.