Sarp Levendoğlu Haberleri

Sarp Levendoğlu Haberleri

Sarp Levendoğlu-Naz Çağla Irmak aşkı bitti

Sarp Levendoğlu (39), kendisi gibi oyuncu olan Naz Çağla Irmak (24) ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Ancak ikilinin beraberliği birinci yılını tamamlamadan sonlandı.

Arda Kural'dan şoke eden yeni aşk itirafı! Bakın sevgilisi hangi ünlü oyuncu çıktı!

10 yıldır ekranlardan uzak olan Arda Kural, katıldığı bir programda özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu. ‘Emret Komutanım’ dizisinin setinde zor günler yaşadığını paylaşan Kural, rol arkadaşı Seda Akman’la aşkının engellendiğini dile getirdi.

Naz Çağla Irmak ve Sarp Levendoğlu ilk kez görüntülendi

Aşklarını sosyal medyada ilan eden Naz Çağla Irmak ve Sarp Levendoğlu, ilk kez Amacı Olmayan Grup filminin galasında görüntülendi.

Naz Çağla Irmak ile Sarp Levendoğlu aşklarını ilan etti! İşte sürpriz aşktan ilk kare…

2014 yılında nikah masasına oturduğu Birce Akalay ile 2 yıllık evliliğini 2016 yılının Ocak ayında sonlandıran 39 yaşındaki oyuncu ve yönetmen Sarp Levendoğlu kalbini kendisinden 15 yaş küçük olan genç meslektaşı Naz Çağla Irmak'a kaptırdı. Ünlü ikili aşklarını sosyal medyadan ilan etti.

Savaşçı dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu

Yapımını Limon Yapım, yapımcılığını Hayri Aslan’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Osman Taşçı ve Eray Koçak’ın oturduğu Savaşçı, 5. sezonuyla ekranlara dönüyor.

Birce Akalay ile Fasih Saylan ayrıldı

Oyuncu Birce Akalay, önceki gün Kuruçeşme'de objektiflere takıldı. Bir süredir birlikte olduğu Fasih Saylan ile ayrıldıkları yönünde çıkan haberlere cevap veren Akalay, ‘Hala arkadaşız ama ilişkimizi sonlandırdık’ ifadelerini kullandı.