Sefo Haberleri

Sefo Haberleri

Rapçi Sefo, Almanya’da tacize uğradığını açıkladı

Rapçi Sefo, Almanya'da verdiği konserde bir kadın hayranının tacizine uğradığını söyledi. Sefo, 'Avuçlamak suretiyle beni elledi, hakkımı helal etmiyorum’ dedi.

Günlerce yoğun bakımda kalmıştı! Killa Hakan'ın son hali ortaya çıktı! Sefo paylaştı!

Gerçek adı Hakan Durmuş olan, bandalı ve gözlüklü tarzı ile tanınan rapçi Killa Hakan, günlerce yoğun bakımda kalmış ve ardından sağlığına kavuşmuştu. Killa Hakan'ın son hali ortaya çıktı. Sefo, Berlin'e gider gitmez meslektaşını ziyaret edip, çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Sefo’dan sürpriz! Tuana Ulusoy’un seçim vaadi gerçekleşti

Bursa'daki özel bir okulda 'ilkokul temsilcisi' seçilen Tuana Ulusoy'un (9), seçim vaadi gereğince Sefo okula geldi. Ulusoy ile birlikte okul bahçesinde konuşma yapan rapçi, öğrencilerle fotoğraf çektirip, şarkı söyledi.

Spotify, 2022 yılında en çok dinlenen sanatçıları ve şarkılarını açıkladı

Spotify yılın en çok dinlenenlerini ve kullanıcılar için 2022 yılının özetini yayınladı. Türkiye’de bir kez daha yerli sanatçılar listelere damga vurdu.

Sefo ve Aerro ‘Gitti’ ile geldi

‘Bilmem mi?’ isimli Reggaeton tarzı şarkısıyla geniş kitlelere ulaşan Sefo, Aerro ile hız kesmeden devam ediyor.

Rapçi Sefo'dan şoke eden mastürbasyon itirafı! Hasan Can bile şaştı kaldı!

Exxen'de yayınlanan Hasan Can Kaya'nın sunduğu Konuşanlar programına katılan ünlü rapçi Sefo'dan şoke eden mastürbasyon itirafı geldi. Sefo, 'Zorunda olmasan hemen bırakacağın ilk şey ne olurdu?' sorusuna bakın ne yanıt verdi.

Sefo ile birlikte görüntülenmişti! Rabia Öztürk, aşk iddialarına son noktayı koydu!

Oyuncu Rabia Soytürk, geçtiğimiz günlerde rapçi Sefo ile Emirgan'da objektiflere takılmıştı. Bir mekanda yemek yedikten sonra araçlarıyla çıkmaz sokağa giren ikili, görüntü alınmasına engel olamamış ve haklarında aşk iddiaları ortaya atılmıştı. Önceki gece Galataport'ta düzenlenen bir partiye katılan Rabia Soytürk, çıkışta 'Sefo' ile ilgili yöneltilen soruyu yanıtladı.

TikTok, Türkiye’nin en popüler şarkısını açıkladı

2021'e veda ederken istatistiklerini paylaşan TikTok, Türkiye ve dünyadaki en popüler şarkıları açıkladı. İşte ayrıntılar...