Selin Yağcıoğlu Haberleri

Selin Yağcıoğlu Haberleri

Oyuncu Berk Atan ile fenomen Selin Yağcıoğlu, yine ayrıldı! Bu kez sebebi…

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisiyle ekranlarda boy gösteren yakışıklı oyuncu Berk Atan, Instagram fenomeni sevgilisi Selin Yağcıoğlu’yla bir kez daha ayrıldı.

Berk Atan ile Selin Yağcıoğlu barıştı

Oyuncu Berk Atan, geçtiğimiz aylarda yollarını ayırdığı sevgilisi Selin Yağcıoğlu ile aralarındaki buzları eritti. Önceki gün Nişantaşı'nda el ele objektiflere yansıyan çift, ‘Arkadaşlar bir şey söylememize gerek yok. Mutluyuz’ ifadelerini kullandı.

Berk Atan ile Selin Yağcıoğlu'nun ayrılığı kısa sürdü

Berk Atan, kısa bir süre önce aralarındaki buzları erittiği Selin Yağcıoğlu ile birlikte objektif karşısına geçti. Ünlü oyuncu, sevgilisine ‘Çok seviyorum’ sözleriyle seslendi.

Berk Atan ile Selin Yağcıoğlu barıştı

TRT1'de yayınlanan 'Gönül Dağı' dizisinde başrol oynayan Berk Atan, geçtiğimiz haftalarda yollarını ayırdığı sevgilisi Selin Yağcıoğlu ile aralarındaki buzları eritti. Çift önceki akşam, yakışıklı oyuncunun 30'uncu yaş gününde bir araya geldi.

Berk Atan ile Selin Yağcıoğlu barıştı mı?

Oyuncu Berk Atan, geçtiğimiz hafta yollarını ayırdığı Selin Yağcıoğlu'nun kızı Su ile birlikte verdiği pozuna kayıtsız kalmadı. Yağcıoğlu'na 'Sen dünyanın en güçlü kadınlarından birisin' sözleriyle seslenen ünlü oyuncu, kafaları karıştırdı.

Oyuncu Berk Atan ile fenomen Selin Yağcıoğlu ayrıldı

Yaklaşık üç aydır aşk yaşayan oyuncu Berk Atan ile sosyal medya fenomeni Selin Yağcıoğlu ilişkilerini noktaladı. Evlenmesi beklenen ünlü çift, ayrılık haberini sosyal medya hesaplarından duyurdu.

Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu evleniyor mu?

Ünlü oyuncu Berk Atan, sevgilisi Selin Yağcıoğlu ile evleniyor. Atan, kısa süre önce aşk yaşamaya başladığı Selin Yağcıoğlu’na tektaş yüzük aldı.

Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu aşkı Çeşme'de belgelendi! İşte ilk kare…

Aşk yaşadıkları sosyal medya mesajlarıyla ortaya çıkan Berk Atan (29) ve Selin Yağcıoğlu (31), ilk kez birlikte görüntülendi. Çeşme’de deniz ve güneşin tadını çıkaran çiçeği burnunda çift suyun içinde sohbet ederken objektiflere yansıdı.