Şinasi Yüzbaşıoğlu Haberleri

Şinasi Yüzbaşıoğlu Haberleri

Müge Anlı ile eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu, ilk kez görüntülendi

Başarılı televizyoncu Müge Anlı, geçtiğimiz aylarda gözlerden uzak bir şekilde nikah masasına oturduğu İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile ilk kez görüntülendi.

Müge Anlı'nın sır gibi sakladığı annesi ortaya çıktı

Türkiye'nin en sevilen isimlerinden biri olan Müge Anlı, özel hayatını gözlerden uzak yaşamaya çalışıyor. Ailesiyle ilgili paylaşım da yapmayan Müge Anlı'nın sır gibi sakladığı annesi ortaya çıktı. Müge Anlı'nın annesine benzemesi dikkatleri çekti. İşte Müge Anlı'nın annesi...

Müge Anlı canlı yayında anlattı! ‘Bana eşim de kızıyor sen hep...’

Müge Anlı ile Tatlı Sert programını sunan ünlü gazeteci Müge Anlı, canlı yayında eşi Şinası Yüzbaşıoğlu ile ilgili bir anısını anlattı.

Müge Anlı, resmen gözdağı verdi! ‘Kimse benim evime gelip kocamla...’

Müge Anlı, programına katılan Doğukan ve Melisa isimli çiftin yaşadıklarını ele aldı. Doğukan isimli adamın TikTok'ta çektiği videoyu gören Müge Anlı, ‘Kimse benim evime gelip kocamla böyle TikTok'lar çekmesin hiç tavsiye etmem’ dedi.

Herkes bunu bekliyordu! Müge Anlı'dan flaş karar!

atv’de 15. sezon yayın hayatına başlayan gazeteci Müge Anlı, sezonun ilk programında eşinin notunu okumuş ve günlerce konuşulmuştu. Ani bir kararla evlenen Anlı hakkında herkesin merak edilen o soru hakkında yeni gelişme...

Bekar gitti, evli döndü! İzleyicisiyle buluşan Müge Anlı'nın ilk sözleri yayına damga vurdu!

24 Haziran 2022 tarihinde sezon finalini gerçekleştiren Müge Anlı İle Tatlı Sert programı izleyiciyle buluştu. Sezon finali yaparken evleneceğini duyuran Müge Anlı sevenlerinin karşısına Müge Anlı Yüzbaşıoğlu olarak çıktı. Yayından önce oldukça heyecanlı olduğunu dile getiren Anlı'nın 'Bu yaz benimle çok uğraştılar' demesi dikkat çekti.

Müge Anlı ile Tatlı Sert, ertelendi mi? Beklenen haber geldi!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla gündüz kuşağında fırtınalar estiren Müge Anlı evlilik kararıyla herkesi şaşırtmayı başarmıştı. Programla ilgili ortaya atılan iddialar ise büyük yankı uyandırırken konuyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Arif Verimli'den olay Müge Anlı itirafı!

'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programının sunucusu Müge Anlı, geçtiğimiz haftalarda İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlenmişti. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 14 yıl geçiren Prof. Dr Arif Verimli katıldığı programda şok eden bir itirafta bulundu. İşte detaylar...

Müge Anlı'dan izleyicilerini üzecek kötü haber geldi

Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla gündüz kuşağında fırtınalar estiren Müge Anlı, evlilik kararıyla herkesi şaşırtmayı başarmıştı. Müge Anlı'dan izleyicilerini üzecek kötü bir haber geldi.

Sunucu Müge Anlı'nın acı günü

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu ve gazeteci Müge Anlı'nın babası İhsan Anlı yaşamını yitirdi.

Müge Anlı, anne mi oluyor? Müge Anlı'nın sürpriz hamlesi sevenlerini heyecanlandırdı!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının başarılı sunucusu Müge Anlı, Emniyet Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlilik kararı aldıklarını canlı yayında açıklamıştı. Sevenlerini oldukça mutlu eden Anlı ve Yüzbaşıoğlu geçtiğimiz günlerde sade bir törenle dünyaevine girdi. Müge Anlı'nın Instagram'dan takip ettiği o sayfa ise hayranları tarafından çocuk beklediğine yoruldu.

Şinasi Yüzbaşıoğlu'yla evlenmişti! Müge Anlı'dan düğün sonrası flaş hamle!

İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlenen Müge Anlı, evliliği sonrası ilk hamlede bulundu. Müge Anlı, kişisel Instagram hesabında soyadının yanına eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun soyadını ekledi.

Cumartesi günü evlenmişlerdi! Neden fotoğraf paylaşmadılar? İlk açıklama geldi!

atv'de yayınlanan 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programının sunucusu Müge Anlı, geçtiğimiz hafta sonu İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlendi. Nikahtan gelecek fotoğraf merakla beklenirken Şinasi Yüzbaşıoğlu'ndan ilk açıklama geldi.

Evlilik kararı almıştı! Müge Anlı’nın nikah tarihi belli oldu! Detaylar ortaya çıktı!

atv’nin reyting rekortmeni programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'in sunucusu Müge Anlı, dünkü canlı yayında İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini açıkladı. Müge Anlı’nın hayranlarını sevindiren bu gelişmeye dair detaylar ortaya çıktı. Çiftin nikah tarihi belli oldu.

Müge Anlı evleneceğini açıklamıştı! Şaşırtan gerçek ortaya çıktı!

atv'de yayınlanan 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programının sunucusu Müge Anlı, İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini duyurmuştu. Sürpriz gerçek ortaya çıktı.

Canlı yayında açıkladı! Müge Anlı evleniyor! İşte müstakbel eşi…

Yıllardır atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Müge Anlı, bugünkü canlı yayınında İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini duyurdu. Anlı'nın ‘Evlenmeye karar verdim’ dediği anlarda stüdyoda alkış tufanı koptu.