Sipahi Haberleri

Sipahi Haberleri

Oyuncu Nurettin Sönmez, kaza geçirdi

Oyuncu Nurettin Sönmez, talihsiz bir kaza geçirdi. Ameliyat olan Sönmez, ‘Kolum, dirseğimle vurarak açmaya çalıştığım kilidi bozuk kapının camına girdi’ dedi.

Kaan Yıldırım, Pınar Deniz ile ayrılık iddialara yanıt verdi! ‘Lütfen bizi…’

Kaan Yıldırım, sevgilisi Pınar Deniz ile yollarını ayırdığı yönündeki dedikoduların ardından açıklamada bulundu. Ünlü oyuncu, ‘Biz, bize ait küçük dünyamızda çok mutluyuz. Lütfen rahat bırakın bizi’ diyerek, sitem etti.

Pınar Deniz ile Kaan Yıldırım aşkı bitti mi?

Kanal D'de ekrana gelen Yargı dizisinin Ceylin'i Pınar Deniz ile Show TV'de ekrana gelecek olan Sipahi dizisinin yıldızı Kaan Yıldırım'ın ayrıldığı öğrenildi. Çiftin aşkı, 3 ay sürdü.

Kaan Yıldırım’ın partneri Özge Gürel mi oluyor?

Oyuncu Kaan Yıldırım'ın rol alacağı 'Sipahi' dizisindeki partneri için sürpriz bir kadın oyuncunun ismi geçiyor. O isim, Özge Gürel…

Bilim Kurulu üyesi açıkladı! Maskesiz hayat, ne zaman başlayacak?

Vaka ve ölüm sayıları pik yaparken Sağlık Bakanı'ndan sonra Bilim Kurulu Üyesi de maskelerin kullanılmamasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan, ‘Az kalabalık yerlerde maske çıkacak gibi...’ dedi.

Gazeteci Nejat Bekmen, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti

İzmir'de koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden Hürriyet Gazetesi Ege Bölge Temsilciliği'nde Yazı İşleri Müdürü olarak görev yapan Nejat Bekmen (61) son yolculuğuna uğurlandı.