Son Görülme Haberleri

Son Görülme Haberleri

Whatsapp'ta 'Mesajıma neden cevap vermedin?' dönemi bitiyor

WhatsApp, kullanıcıların çevrimiçi durumlarını tamamen gizlemelerini sağlayan yeni bir gizlilik ayarı üzerinde çalışıyor. Meta'nın uygulaması böylece kullanıcılarına son görülme tarihlerini ve online olup olmadıklarını kimlerin görebileceğini sınırlama imkanı veriyor. Hedefte 'Stalk'çular var.

Whatsapp, üyelik modeline geçiyor

Yakında kullanıma sunulması planlanan 'topluluklar' altyapısıyla birlikte WhatsApp'a bir dizi yeni özellik eklenecek. Bazı özelliklerin Instagram'la paralellik göstermesi öngörülüyor. Peki, WhatsApp’a para ödenecek mi? WhatsApp’ta üyelik modeli nasıl olacak? İşte detaylar...

WhatsApp’a ‘nihayet’ dedirten özellik

WhatsApp, son görülme için yeni bir seçenek ekleme yolunda. Şirketin bu seçeneği eklemesi kimilerine göre oldukça gecikti ancak nihayetinde geliyor gibi görünüyor.

WhatsApp'a yeni özellik geliyor! Grup yöneticilerinin yetkileri artacak!

Mesajlaşma uygulaması WhatsApp, gruplarda tartışmaları alevlendirecek bir güncellemeye geliştiriyor. Yeni güncellemeyle grup yöneticilerinin yetkilerinde artış olacak. Şirket yakın zamanda son görülmeyi rehbere kayıtlı olma şartına bağlamıştı.

WhatsApp'a yeni özellik! Son görülme seçenekleri artacak!

Dünyanın en fazla kullanılan iletişim uygulaması WhatsApp, şu anda beta kapsamında testleri devam eden özellikle birlikte son görülme seçeneklerini artıracak.

WhatsApp’tan sesli mesaj sevmeyenlere müjdeli haber

Sosyal mesajlaşma platformu WhatsApp, gelen sesli mesajlar yazılı olarak görülebileceğini duyurdu.

WhatsApp, ‘son görülme’ özelliğinde değişikliğe gidiyor

Dünyanın en çok tercih edilen mesajlaşma uygulaması WhatsApp, son görülme, profil fotoğrafı ve durum güncellemesi hakkında yeni özellikler devreye sokulacağını açıkladı.

Whatsapp son görülme özelliği kalktı mı?

Whatsapp uygulamasının son güncellemesi ile birlikte, Whatsapp'ta son görülme özelliğinin kaldırılacağı haberi sosyal medyayı salladı. Birçok kişi Whatsapp son görülmenin neden olmadığını araştırmaya devam ediyor. Peki, Whatsapp son görülme neden yok? Whatsapp son görülme özelliği kalktı mı?