Survivor Panorama Haberleri

Survivor Panorama Haberleri

‘Aynı annenin elinden yemek yedik’ demişti! Ablasından şaşırtan yanıt!

Survivor 2022 All Star'da gönüllüler takımında yapılan oylamada Ogeday'ın kendi ismini eleme adayı olarak söylemesine tepki gösteren Atakan, ‘Aynı annenin elinden yemek yedik, birlikte büyüdük. Bunu hayatım boyunca unutamam’ demişti. Survivor Panorama yorumcusu Hakan Hatipoğlu ise Ogeday'ın ablasının paylaşımını canlı yayında okudu. Hatipoğlu, ‘Paylaşımda ablası 'Çocukluk arkadaşı olabilirler ama burası Survivor All Star, dostluk ve arkadaşlık yok' şeklinde yazmış’ dedi.

Ayça Çağla Altunkaya'dan Şeyma Subaşı’nın ablasına şaşırtan yorum

Survivor Panorama'da Şeyma Subaşı'nın ablası Kübra Açıl, Hakan Hatipoğlu ve Damla Can sunucu olarak yer alıyor. Kübra Açıl'ın sunucu olmasına olumsuz tepkiler yağarken Acun Ilıcalı'nın eski eşi Subaşı ve yeni sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya'dan ise Açıl'a destek geldi.

Survivor Batuhan Karacakaya, fena patladı! ‘Ortada saygı falan…’

Survivor 2021 sezonundaki performansıyla dikkat çeken ve şimdilerde Survivor All Star'da yarışmaya hazırlanan ünlü oyuncu Batuhan Karacakaya, Survivor Panorama yorumcusu Melisa Emirbayer'e ateş püskürdü.

Hakan Hatipoğlu'nun yaptığı yorum, Survivor All Star 2022 yarışmacılarını çıldırttı! Ortalık fena karıştı!

Survivor Panorama yorumcularından Hakan Hatipoğlu’nun Survivor All Star öncesi yaptığı değerlendirme yarışmacıları kızdırdı. Hatipoğlu'na Yasin Obuz, Mert Öcal ve Furkan Kızılay'dan yanıt gecikmedi.

İsmail Balaban'dan MasterChef itirafı! Survivor’a nasıl katıldığını açıkladı!

Survivor 2021’de şampiyon olan İsmail Balaban, katıldığı Survivor Panorama programında samimi açıklamalarda bulundu.

Cemal Can Canseven, 'Survivor All Star'a katılacak mı? İlk kez açıkladı!

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler' yarışmasının şampiyonu Cemal Can Canseven, seneye All Star'a katılıp katılmayacağını açıkladı.

Survivor Evrim, Mert'e aşık mı? Hakan Hatipoğlu açıkça söyledi!

Survivor'da bu hafta Mert Öcalan'ın elenmesi kadar Evrim'in buna tepkisi olay oldu. Evrim'in normalin ötesinde verdiği tepki 'Mert'e aşık mıydı' sorusunu akıllara düşürdü. Survivor Panorama sunucusu Hakan Hatipoğlu açık açık söyledi.

Acun Ilıcalı'dan diskalifiye açıklaması: İstemediğimiz şeyler oldu...

Acun Ilıcalı, TV8'de yayınlanan yayınlanan Survivor Panorama canlı yayına bağlanıp önemli açıklamalarda bulundu. Acun Ilıcalı, 'Yarınki oyunda istemediğimiz şeyler oldu. Diskalifiye olur mu olmaz mı bilmiyorum. Toplantı yapacağız' dedi.

Survivor'dan diskalifiye olan Erman için olay yorum

Survivor 2020'den agresif tavırları nedeniyle diskalifiye edilen Erman Altıkardeş hakkında, Survivor Panorama yorumcusu Hakan Hatipoğlu ilginç sözler söyledi.