Suşi Haberleri

Suşi Haberleri

Oyuncu Ezgi Mola’nın acı günü

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, aldığı acı haberle sarsıldı. Oyuncu, köpeği Suşi’yi kaybettiğini duyurdu.

MasterChef ödül oyununu kim kazandı? 25 bin TL’nin sahibi belli oldu!

MasterChef Türkiye 2022 sezonu heyecan dolu devam ediyor. Ekrana gelen son bölümün ilk etabında yarışmacılar, 45 adet suşi yapmak için mücadele etti. Şeflerin tadımı sonrası ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Ardından kazanan takım bireysel olarak yarıştı ve büyük ödül sahibini buldu.

Oğuzhan Uğur'un acı günü

Şarkıcı ve youtuber Oğuzhan Uğur, köpeği Suşi'nin öldüğünü sosyal medyadan duyurdu. Uğur, çok sevdiği köpeğine ‘Hoşça kal Suşi’ notuyla veda etti.

Oyuncu Ezgi Mola'nın acı günü

Masumlar Apartmanı'nın Safiye'si oyuncu Ezgi Mola’nın köpeği Suşi'yi kaybettiği öğrenildi.

Seren Serengil’den Tacittin Yalçın’a destek

Geçtiğimiz aylarda ‘Tarsusi’ albümünü müzikseverlerle buluşturan ses sanatçısı Tacittin Yalçın’a ünlü şarkıcı ve televizyoncu Seren Serengil, Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile destek verdi.

Sanat engel tanımadı

2 yaşındayken geçirdiği bir kaza sonucu sağ kolunu kaybeden ses sanatçısı Tacittin Yalçın, bu olay sonrası hayata küsmedi. İçindeki müzik aşkıyla hayata sımsıkı bağlanmayı başardı. Yalçın, müzikle arasındaki bağı hiç koparmadı ve bu sayede 32 senelik ‘albüm’ hasretine ‘Tarsusi’ isimli albümü ile son verdi. Yalçın, sanatın engel tanımadığını bir kez daha gösterdi.

Tarsusi’nin klibi yayınlandı

Ses sanatçısı Tacittin Yalçın’ın uzun süredir merakla beklenen ‘Tarsusi’ şarkısının klibi Sedat Sakarya Musis YouTube kanalında müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

Tacittin Yalçın’dan single müjdesi

32 senelik albüm hasreti son veren ses sanatçısı Tacittin Yalçın, yeni şarkıların müjdesini verdi.

‘Çukurova Yangın Yeri’ isimli şarkının video klibi yayınlandı

2 yaşındayken geçirdiği trafik bir kazası sonucu sağ kolunu kaybeden ses sanatçısı Tacittin Yalçın’ın uzun zamandır üzerinde çalıştığı ‘Tarsusi’ albümünde yer alan ‘Çukurova Yangın Yeri’ isimli şarkısının video klibi yayınlandı.

Tacittin Yalçın’ın 32 senelik ‘albüm’ hasreti sona eriyor

2 yaşındayken geçirdiği bir kaza sonucu sağ kolunu kaybeden ses sanatçısı Tacittin Yalçın, bu olay sonrası hayata küsmek yerine içindeki müzik aşkıyla hayata sımsıkı bağlanmayı başardı. Yalçın, müzikle arasındaki bağı hiç koparmadı ve bu sayede 32 senelik ‘albüm’ hasreti son veriyor.

Tarsusi albümünde sona gelindi

Ses sanatçısı Tacittin Yalçın’ın Tarsusi albümünde sona yaklaşıldı. Uzun süredir stüdyo çalışmalarıyla meşgul olan Yalçın, müzikseverlere müjdeyi vererek albümün yakında çıkacağını söyledi.

Tacittin Yalçın’dan ‘Tarsusi’ sürprizi

Ünlülerin müzik ve klip yönetmeni Sedat Sakarya önderliğinde albüm çalışmaları sürdüren ses sanatçısı Tacittin Yalçın’dan ‘Tarsusi’ sürprizi geldi. Yalçın, ‘Tarsusi’ şarkısına klip çektiğini ve albümden önce şarkıyı klibiyle birlikte müzikseverlerin beğenisine sunacağını söyledi.

MasterChef Türkiye’de elenen isim belli oldu (6 Aralık)

MasterChef Türkiye'nin ekranlara gelen 62. bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Eleme öncesi dokunulmazlık oyununu kazanmak isteyen kırmızı ve mavi takım yarışmacıları en iyi suşiyi yapmak için mutfakta zamanla yarıştı. Takım oyununu kaybeden bir takım haftanın 3. eleme adayını belirledi. Peki, MasterChef'te bu hafta kim elendi? 6 Aralık eleme gecesinde dokunulmazlığı hangi takım kazandı? İşte detaylar...