Tom Holland Haberleri

Tom Holland Haberleri

Fantastik Dörtlü filminin yönetmeni değişti

Örümcek Adam filminin yönetmeni yeni projeden vazgeçti. Marvel Studios'un yeniden çekilecek Fantastik Dörtlü filminin yönetmeni değişti.

Uncharted, gişe liderliğini korudu

Gösterimdeki üçüncü hafta sonunu geride bırakan Tom Holland'lı Uncharted, yaklaşık 68 bin seyirciyle Box Office Türkiye liderliğini sürdürdü.

Bu hafta hangi filmler vizyona girdi? İşte haftanın filmleri (11 Şubat 2022)

Türkiye'deki sinema salonlarında yılın bu hafta 3'ü yerli olmak üzere toplam 7 film vizyona girdi. İşte vizyona giren filmler…

Instagram’a gelecek yeni özellikler sızdırıldı

2022 yılında Instagram platformuna gelecek 2 önemli özellik sızdırıldı. Ayrıca, ekran görüntüleri ve detayları da belli oldu.

Marvel, Örümcek Adam filmi için hazırlık yapıyor

Pandemi gölgesinde de olsa Örümcek Adam-Eve Dönüş Yok filmi, vizyona girmesiyle beraber beklenenin üzerinde gişe başarısı elde etti. Filmin başarısının ardından Marvel yaratıcıları vakit kaybetmeyerek şimdiden yeni Örümcek-Adam filmleri için çalışmaya başladıklarını duyurdular.

Örümcek Adam filminin yeni serisi için Tom Holland ile anlaşıldı

Marvel Evreni'nin öne çıkan karakterlerinden biri olan Örümcek Adam'ın son filmi henüz vizyona girmemişken gelecekteki üç film için şimdiden konuşulmaya başlandı. Anlaşılan Holland şimdiden bu üç filmde de rol alıp 6 defa kırmızı kostümü giymiş olacak.

Tom Holland başrollü yeni ‘Örümcek Adam’ üçlemesi yolda

Marvel ve Sony arasındaki ezber bozan işbirliğinde kilit rol oynayan yapımcı Amy Pascal, Tom Holland başrollü daha fazla Örümcek Adam filmi izleyeceğimizi doğruladı.

Bir set aşkı daha gerçek oldu! Zendaya ve Tom Holland dudak dudağa yakalandı!

Örümcek Adam serisinin yıldızları Tom Holland ve Zendaya'nın set aşkı gerçek oldu. Yıllardır haklarında çıkan dedikoduları yalanlayan ikili, öpüşürken yakalandı.