Top Gun Maverick Haberleri

Top Gun Maverick Haberleri

Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok, yeniden gişenin zirvesinde!

Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok (Spider-Man: No Way Home), 11 dakikalık ek sahnenin yer aldığı versiyonuyla ABD'de 6 milyon dolar elde etti ve bir kez daha gişenin zirvesine yerleşti.

Davet, 7 milyon dolarla gişenin ilk sırasına yerleşti

ABD'de haftanın yeni filmlerinden Davet (The Invitation), 7 milyon dolar hasılata ulaştığı açılışıyla Box Office ABD'nin birinci sırasına yerleşti ve Mayıs 2021'den bu yana en düşük hasılatlı gişe lideri oldu.

Top Gun: Maverick, ABD'de toplam hasılatta Titanic'i geride bıraktı

Brad Pitt'li aksiyon filmi Suikast Treni (Bullet Train), 30,12 milyon dolar hasılatla açılış hafta sonunda Box Office ABD'nin yeni lideri olurken Top Gun: Maverick ise ABD'de toplamda 662,5 milyon dolara ulaşarak Titanic'i geride bıraktı ve ABD'de tüm zamanların en çok hasılata erişen filmleri listesinde yedinci sıraya yükseldi.

DC Süper Evciller Takımı, gişenin yeni lideri oldu

DC Süper Evciller Takımı (DC League of Super-Pets), ABD'de ilk hafta sonunda 23 milyon dolar hasılat elde ederek gişenin zirvesine yerleşti.

Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü, gişede liderliğini sürdürdü

Thor: Love and Thunder, vizyondaki ikinci haftasında 46 milyon dolar hasılatla liderliğini sürdürdü. Film, dünya genelinde 497,9 milyon dolara ulaşarak 500 milyon dolar sınırının eşiğine geldi.

Minyonlar 2: Gru’nun Yükselişi, gişenin yeni lideri oldu

Çılgın Hırsız (Despicable Me) evrenine ait Minyonlar serisinin ikinci filmi Minyonlar 2: Gru’nun Yükselişi (Minions: The Rise of Gru), ABD'de ilk hafta sonunda 108.5 milyon dolar hasılatla gişeye zirveden giriş yaptı.

Tom Cruise’lu Top Gun: Maverick rekora doymuyor

Ünlü oyuncu Tom Cruise'un merakla beklenen devam filmi Top Gun: Maverick, bu hafta sonu 16 milyar TL'yi (1 milyar dolar) aşarak küresel gişede etkileyici bir dönüm noktasına daha ulaştı.

Jurassic World-Hâkimiyet, liderliğini sürdürdü

Jurassic World: Hâkimiyet (Jurassic World Dominion), vizyonda ikinci hafta sonunda yaklaşık 67 bin seyirciyle Box Office Türkiye liderliğini sürdürdü.

Jurassic World: Hâkimiyet, gişeye hızlı bir giriş yaptı

Serinin üçüncü filmi Jurassic World: Hâkimiyet (Jurassic World Dominion), ABD'de ilk hafta sonunda 143,37 milyon dolar hasılata ulaştı ve vizyona hızlı bir şekilde gişenin zirvesinden giriş yaptı. Top Gun: Maverick ise dünya genelinde 700 milyon dolar baremini geride bıraktı.

Top Gun: Maverick, 86 milyon dolarla uçuşuna devam etti

Top Gun: Maverick, ikinci hafta sonunda da Tom Cruise'un kariyerinin yeni bir dönüm noktası olmayı başardı. ABD'de sadece on günde 291,6 milyon dolara ulaşan film, şimdiden ünlü oyuncunun ABD'de en çok hasılata ulaşan filmi oldu. Bu anlamda rekorun bir önceki sahibi, 243 milyon dolarla 2005 yapımı Dünyalar Savaşı (War of the Worlds) filmiydi.

Top Gun: Maverick, açılışını zirvede gerçekleştirdi

Tom Cruise'un kült filmi Top Gun'a 36 yıl sonra gelen devam filmi Top Gun: Maverick, vizyondaki ilk üç gününde yaklaşık 73 bin seyirci tarafından izlenerek açılışını Box Office Türkiye'nin zirvesinde gerçekleştirdi.

Bu hafta hangi filmler vizyona girdi? İşte haftanın filmleri (27 Mayıs 2022)

Türkiye'deki sinema salonlarında yılın bu hafta 6'sı yerli olmak üzere toplam 10 film vizyona girdi. İşte vizyona giren filmler…

Top Gun: Maverick'ten yeni fragman geldi

Tom Cruise'un Top Gun'da hayat verdiği rolüne geri döndüğü devam filmi Top Gun: Maverick'ten yeni fragman yayınlandı. Dünya prömiyeri Cannes Film Festivali'nde gerçekleştirilecek olan film, 27 Mayıs'ta ülkemizde gösterime girecek.