Twitter Blue Haberleri

Twitter Blue Haberleri

Elon Musk duyurdu! İşte Twitter’a gelecek yeni özellikler…

Tesla, SpaceX ve Twitter'ın CEO'su Elon Musk, yeni güncellemeyle birlikte Twitter'a gelecek özellikleri duyurdu.

Twitter, ilk düzenlenmiş ‘tweet’ini attı

Sosyal medya devi Twitter, uzun süredir beklenen Tweet düzenleme özelliğini duyurduğu ilk ‘tweet’ini attı. İşte ayrıntılar...

Twitter’da tweet düzenleme dönemi başlıyor

Twitter, tweet düzenleme özelliğini önümüzdeki haftalarda Twitter Blue abonelerinin test edeceğini açıkladı.

Whatsapp, üyelik modeline geçiyor

Yakında kullanıma sunulması planlanan 'topluluklar' altyapısıyla birlikte WhatsApp'a bir dizi yeni özellik eklenecek. Bazı özelliklerin Instagram'la paralellik göstermesi öngörülüyor. Peki, WhatsApp’a para ödenecek mi? WhatsApp’ta üyelik modeli nasıl olacak? İşte detaylar...

Twitter’a Ramazan güncellemesi! Yeni ikonlar geliyor!

Twitter, 2 Nisan'da başlayıp 1 ay sürecek Ramazan ayına özel uygulama simgesi geliştiriyor. Peki nasıl kullanılacak?

Twitter, ücretli özelliğini bedava yaptı

Twitter, DM (Direkt Mesaj) bölümünde sunduğu ücretli özelliklerden bir tanesini bedava yaparak herkese açık hale getirdi.

Twitter, yeni özelliğini yayına aldı

Twitter yeni özelliğini iOS için kullanıma sundu. Platform, NFT'leri profil fotoğrafı haline getiren özelliğini şu an için yalnızca Twitter Blue kullanıcılarına sunuyor ve kullanıcıların profil fotoğraflarını özel bir altıgenin içerisine yerleştiriyor.

Aboneliğe dayalı Twitter Blue, Türkiye’de görüldü

'Tweet geri alma' gibi ek özellikler sunan Twitter Blue henüz Türkiye'de yok. Ancak bazı Türk kullanıcıların profiline eklenmeye başlandı.

Twitter’ın ücretli abonelik hizmeti erişime açıldı! İşte Türkiye fiyatı…

Twitter'ın, kullanıcılarına yönelik hayata geçireceği yeni ücretli üyelik servisi Twitter Blue, iki ülkede kullanıma sunuldu.

Twitter, ücretli oluyor! Türkiye fiyatı da ortaya çıktı!

Kısa süre önce Scroll isimli haber okuma girişimini satın alan Twitter, abonelik sistemini de hayata geçiriyor. Şu anda uygulama içi satın alma kısmında görünen özellik, aylık ödeme yapanlar için ek detaylar getiriyor.

Twitter'ın ücretli abonelik hizmetinin ismi ve fiyatı belli oldu

Sosyal medya platformu Twitter'ın kullanıcılarına yönelik yeni ödemeli üyelik servisi hakkında detaylar ortaya çıkmaya başladı. Twitter Blue olarak isimlendirileceği belirilen servisin ücretinin aylık 2,99 dolar olması ve kullanıcılara yeni özellikler sunması bekleniyor.