Uğur Güneş Haberleri

Uğur Güneş Haberleri

Kanunsuz Topraklar dizisi final yapıyor

Uzak Şehrin Masalı, Son Yaz, Yalancılar ve Mumları, Elbet Bir Gün, Misafir ve Elkızı gibi final yapan dizilerin ardından Fox TV, Kanunsuz Topraklar dizisi için de final duyurusu yaptı.

Kanunsuz Topraklar'da koronavirüs paniği! Çekimler durdu!

Camdaki Kız setindeki korona paniği Kanunsuz Topraklar'a da sıçradı. Başak Parlak ve Doğaç Yıldız'dan sonra Hazar Motan'ın da koronavirüs testi pozitif çıkınca dizinin çekimleri durdu.

Kalp krizi geçiren oyuncu Ümit Berber, hayatını kaybetti

Kanunsuz Topraklar dizisi çekimleri için Zonguldak'ta bulunan oyuncu Ümit Berber, kaldığı otelde kalp krizi geçirdi. Apar topar hastaneye kaldırılan oyuncu, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yaprak dökümü sürüyor! Bir şoke eden ayrılık daha!

Atv’de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Uğur Güneş'in ardından bir ayrılık daha gerçekleşti.

Bir Zamanlar Çukurova'da yaprak dökümü sürüyor! Ünlü oyuncu da diziden ayrılıyor!

Geçtiğimiz günlerde Vahide Perçin'in diziye veda etmesinin ardından Bir Zamanlar Çukurova'da bir ayrılık daha yaşanacak. Bu kez, dizinin Yılmaz'ı Uğur Güneş diziye veda edecek.

Bir Zamanlar Çukurova’ya sürpriz isim

Başrollerini Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Kerem Alışık, Hilal Altınbilek, Uğur Güneş ve Murat Ünalmış'ın paylaştığı, atv’de ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisine sürpriz bir isim dahil oldu.

Aslı Enver, Farah Zeynep Abdullah’ın yerine mi gelecek?

‘Dumlupınar: Vatan Sağ Olsun’ filminden ayrılan Farah Zeynep Abdullah’ın yerine Aslı Enver ile görüşülüyor. Aslı Enver, teklifi kabul ederse filmde İsmail Üsteğmen’in eşi olarak sinemaseverlerin karşısına çıkacak.